Gizli Bilgilerinizi İnternetten Kaldırma

Gizli Bilgilerinizi İnternetten Kaldırma

 

Alışveriş yaptığımız, sosyal ilişkilerimizi geliştirdiğimiz, iş yaşamımızda bize hız ve konfor kazandıran; bilgiye, eğlenceye kolayca ulaştığımız sanal dünya, tüm bu verilerin yer aldığı ve depolandığı bir ortamdır. İnternette yer alan bilgilerin birçoğu farklı mecralarda, genellikle kalıcı olarak varlığını sürdürmektedir. Bu veriler bazen kasıtlı olarak bir şantaj, dolandırıcılık veya karalama amacı taşıyabilir ve hedef aldığı kişi ya da kurumlara karşı bilişim suçu kapsamında değerlendirilebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bazı veriler ise internet güvenliği konusuna dikkat edilmediği için istenmeden sanal ortamda düşmüş olabilir. Başkalarının görmemesi gereken, bizi maddi veya manevi zarara uğratan bu gizli bilgilerin internetten silinmesi önem vermemiz gereken bir konudur. İnternetten gizli bilgileri kaldırmak için mağdur kişi veya kurumların acil olarak harekete geçmesi kaçınılmazdır.

Gizli Bilgilerinizi İnternetten KaldırmaBilgilerin saniyeler içinde yayıldığı ve kötü niyetli kişilerin gizli bilgilere kolayca erişim sağlayabildiği internet ortamında bilgileri güvende tutmak oldukça zordur. Mağduriyete neden olan durumlar karşısındaysa hızlı hareket etmek işimizi oldukça kolaylaştırabilir. Bilgilerin internetten silinmesi yalnızca hızlı harekete geçmekle değil, atılacak profesyonel adımlarla da ilgili bir durumdur.

İnternete düşen gizli bilgileri kaldırma konusunda şirket, marka veya şahısların bilinçli hareket etmesi sorunlarla mücadele açısından oldukça önemlidir. İnternet güvenliği ve gizli bilgilerin sosyal medyadan silinmesi gibi durumlarda uzman bir yaklaşıma sahip, hukuki ve teknik çalışmalarla sizi koruyacak bir danışmanlık kuruluşu tüm bu sorunlarınıza hızlı çözüm getirecektir.

Günümüzün büyük bir ihtiyacı haline gelen internet danışmanlığı ile zor durumlardan kısa sürede kurtulabilir, internette itibarınızı güçlü kılabilirsiniz. Distile ekibi ayrıcalığı ile gizli bilgileri internetten silebilir, diğer danışmanlık hizmetlerimizle istemediğiniz diğer içerikleri hızla tüm internet sitelerinden temizleyebilirsiniz. Sanal ortamda yer alan her türlü verinin güvenli bir şekilde kaldırılması için ekibimizle temasa geçebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir