Gizli görüntüleri arama sonuçlarından kaldırma

Gizli görüntüleri arama sonuçlarından kaldırma

Gizli görüntüleri arama sonuçlarından kaldırma

Dünyanın en sık kullanılan arama motorları olan Google’dan, Yandex’ten veya Bing’ten içerik kaldırmada, çoğu kullanıcının sorun yaşadığını görüyoruz. Bunun başlıca sebepleri arasında; kaldırılmak istenen içeriğin, bu arama platformunun hizmet kuralları ile uyumlu olmaması, yasaların henüz istenilen seviyede olmaması veya içeriklerin sadece arama motorlarında değil, çeşitli internet sitelerinde, ısrarla var olması sayılabilir. Arama sonuçlarından gizli görüntüleri kaldırmadan önce, internette gizlilik ayarlarımızı doğru yaptığımızdan emin olmalıyız. Ancak, istemediğimiz halde bu görüntüler internette yayınlandıysa, doğru bir destek hizmeti alarak, bu duruma çözüm aramalıyız. Google’dan gizli görüntü kaldırma, Yandex’ten gizli görüntü kaldırma veya Bing’ten gizli görüntü kaldırma çalışmalarının yapılması için, Distile Online ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Gizli görüntüleri arama sonuçlarından kaldırmaİnternette sizin adınıza açılmış sahte hesaplardan, istemediğiniz görüntü ve videolar paylaşılıyorsa, Distile ekibi sizin için, internetten video silme ve internetten görüntü silme hizmetlerini yerine getirir. Günümüzde büyük bir sorun haline gelen sahte hesaplar için de çalışma yapılması gerekir. Sahte hesaplar ile paylaşılan bilgiler sizin itibarınızı lekeleyebilir. Şirketiniz, markanız veya şahsınızla ilgili asılsız bilgilerin önüne geçerek, internet ortamını daha yararlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İtibarınızın ve kazancınızın korunması, bizim öncelikli görevlerimiz arasındadır. Sosyal medyada yer alan sahte hesapların kapatılması çalışmalarımızdan bazılar şöyledir:

Facebook’ta sahte hesap kapatma

Twitter’da sahte hesap kapatma

Instagram’da sahte hesap kapatma

Youtube’da sahte hesap kapatma

Blogspot’ta sahte hesap kapatma

WordPress’te sahte hesap kapatma

Google’da sahte hesap kapatma

 

Sahte görüntülerin internetten silinmesinin yanında, sahte hesapları kapatan Distile Danışmanlık, aynı zamanda, sizinle ilgili paylaşılmış olumsuz haberleri internetten siler. Hakkımdaki haberleri internetten silmek istiyorum, diyorsanız Distile ekibimizden destek isteyebilirsiniz. İnternet ortamını 7-24 izleyen ve takip, raporlama hizmetleri sunan Distile ekibi ile çalışarak, sanal dünyada daha güvenli bir şekilde yer alabilirsiniz.

İrtibat İçin

 +90 850 885 1012

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir