www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Gizli görüntüleri internetten kaldırmak | Distile

Gizli görüntüleri internetten kaldırmak

Gizli görüntüleri internetten kaldırmak

İnternet üzerinde, güvenliğimizi dikkate almadan attığımız adımlar veya kötü niyetli şahıslar ve içerik sağlayıcıların paylaşımları neticesinde, istemediğimiz görüntülerin yayılması günümüzde çok kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Böyle bir durumda, bilginin hızla yayıldığı arama motorlarından gizli görüntülerin temizlenmesi ve ilgili siteler için yasal süreçlerin başlatılması için harekete geçmek gerekiyor. Eğer, sahte ve gerçek hesaplarca paylaşılan kişisel içeriklerinize zamanında müdahale gerçekleşmezse, bu bilgiler kolayca farklı mecralara taşınabilir. İnternetten gizli görüntüleri kaldırmak veya video, haber gibi içerikleri kaldırmak için doğru ve güvenilir bir hizmet almanız gerekebilir.

İnternetten gizli görüntülerin silinmesi süreci sanıldığının aksine, çok zor bir süreç halini alabilir. Özellikle farklı kaynaklardan, tekrar tekrar servis edilen bu içeriklerle mücadele, ancak bu alanda uzman bir kuruluş tarafından yerine getirilebilir. Sizin adınıza yasal ve teknik takibat yapacak, tüm sosyal ağlarda sizi doğru şekilde temsil edecek, profesyonel bir kuruluş ile çalışarak, sanal ortamda itibarınızı kolayca koruyabilirsiniz. Size 7 – 24 destek sunan, gizli görüntüleri internetten kaldırmanın yanı sıra, sosyal ağlar üzerinde daha kaliteli bir şekilde var olmanız için yol gösteren Distile Online ile işbirliği yaparak online itibar koruma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Günümüzün gerekliliği haline gelen sosyal medya üzerinde, şahıs veya marka olarak başarınızı sürdürmek için, sizi karalayan her türlü içerik ile mücadele edebilirsiniz. 2010 yılında başlattığımız internette itibar koruma hizmetlerimiz sayesinde, binlerce kullanıcı daha konforlu ve güvenli bir şekilde internet dünyasında yer almaya başladı. Kasıtlı veya kasıtsız olarak paylaşılan, size maddi ve manevi zarar yaşatan içeriklerle etkin bir mücadele için güvenilir markamızı tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esasıyla hareket ettiğimiz ve bize gelen şikayetler üzerine, çözüm ürettiğimiz temel sorunlardan bazıları şöyledir:

İnternetten gizli görüntülerimi silmek istiyorum

Aramalardan görüntülerimi kaldırmak istiyorum

İnternetten resmimi nasıl kaldırırım

Adıma açılan sahte hesaplar var

İnternette videolarım yayınlanıyor

İnternette marka hırsızlığına karşı ne yapmalıyım

Google’dan nasıl link kaldırırım

Yandex’ten nasıl link kaldırırım

İnternette adım kullanılıyor

İnternette gizli video  ve resimlerim yayınlanıyor

Yukarıda örneğini verdiğimiz birçok soruna karşı teknik ve yasal çözümler üreten Distile Online ekibiyle hemen çalışmak ve merak ettiğiniz konularda bilgi almak için, irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

+90 850 885 10 12

 

 

 Bir Cevap Yazın