Gizli ifşa İçerikler Nasıl Şikâyet Edilir

Gizli ifşa İçerikler Nasıl Şikâyet Edilir

Gizli ifşa İçerikler Nasıl Şikâyet Edilir

Günümüzde internet ortamındaki sosyal ağları kullanan insan sayısı gittikçe artmaktadır. İnsanlar sosyal paylaşım sitelerine fotoğraflarını ve videolarını yükleyerek milyonlara ulaştırırlar. Birçok insan bazen internet mağduru olabiliyorlar. Bazı art niyetli insanlar kendi çıkarları uğruna insanların özel hayatlarını ihlal ediyorlar. Sizden habersiz fotoğraflarınızı çekerek üzerinde oynayarak yani montaj yaparak ifşa edebiliyorlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Peki sizin de başınıza böyle talihsiz bir olay geldiğinde ifşa içerikler nasıl şikâyet edilir diye düşünüyorsanız eğer işinde uzman ekiplerden yardım almanız gerekmektedir. Bu fotoğrafları veya videoları sizin kaldırmanız biraz zordur. İşinde profesyonel olan uzmanlardan destek almanız şarttır.

Gizli ifşa İçerikler Nasıl Şikâyet Edilirİfşa İçerikler Şikayetle Nasıl Kaldırılır

Sanal ağlarda kullanılan pek çok ifşa sitesi bulunmaktadır. Kötü yanı ise bu siteler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bunun sonucunda ise mağdur olan insan sayısı da artmaktadır. Çözüm olarak insanlar ifşa içerikler nasıl kaldırılır sorusunun yanıtını aramaktadır. Gizli ifşa olan fotoğrafların yayınlanması yasal suç olarak da kabul edilir. Kişiler yasal yollardan da kendi haklarını savunabilirler ve karşı taraftan suç duyurusunda bulanabilirler. Özel hayatı ihlalden dolayı şikayetler dikkate alınarak gerekli çalışmalar yürütülmektedir. Tek bir siteyle kalmayıp birçok farklı siteden fotoğraflarınız ifşa olabilir. Hal böyle olunca sildirilmesi de biraz zaman alabilir.

İfşa olan içeriklerin yayınlandığı sitelerin öncelikle yöneticisini şikâyet etmekle başlayabilirsiniz. Hala kaldırılmadıysa eğer uzmanlardan yardım alarak sitenin kapatılıp engellenmesine kadar yolu vardır. İçerikleri paylaşan site tarafından olumsuz bir yanıt aldığınız zaman yasal yollara başvurarak şikâyet edebilirsiniz. Tek başınıza yapmış olduğunuz şikâyetin sonuçlanması biraz zaman alabilir ve çok sağlıklı sonuçlanmayabilir. Bu yüzden bu işlerle ilgilenen firmalarla iş birliği içerisinde bulunursanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Distile İle İfşa İçerikleri Şikâyet Etme

Distile internette başınıza gelebilecek her sonda sizin yanınızda olarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır. Uzman kadrosuyla yıllardır müşterilerinin isteği doğrultusunda işlerini titizlikle yürütmektedir. Sizin için sorun olan ifşa içeriklerini kaldırma konusunda Distile işinde profesyoneldir. Kariyerinizi veya kurumunuza tehlikeye atan itibarınızı zedeleyen bir durumla karşı karşıya kaldığınızda distile ile irtibata geçerek şikâyette bulunabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için distile web sitesini ziyaret ederek destek alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir