Gizli ifşa içeriklerini Kaldırtmak

Gizli ifşa içeriklerini Kaldırtmak

YANDEX GİZLİ İFŞA İÇERİKLERİNİ KALDIRTMAK

Hızlı bir şekilde yayılarak, çeşitli platformlarda görüntülenebilen gizli bilgiler veya ifşa içerikleri, son yıllarda internet dünyasını meşgul eden ve tartışılan konulardan biridir. Özel hayatın gizliliği hakkını ihlal eden ve birçok kişinin mağdur olmasına neden olan bu durumun önüne geçmek için yasal ve teknik birçok çalışma yapılmaktadır. Buna rağmen kişilere veya kurumlara zarar verecek gizli içeriklerin paylaşımına devam edilmektedir. Gizli ifşa içeriklerinin silinmesi ve önüne geçilmesindeki en büyük engellerden bazıları, sahte hesapların varlığı, sorumsuz internet paylaşımlarının yapılması veya sosyal medyada bilgilerin hızlı bir şekilde yayılma özelliğine sahip olmasıdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Gizli ifşa içeriklerini KaldırtmakKişilik haklarına zarar vererek, haber alma özgürlüğü sınırlarını aşan bu tür içeriklere ulaşmanın en kolay yollarından biri arama motorlarıdır. Yapılan arama kriterlerine göre sonuç veren arama motorları, ister istemez bizi bu tür içeriklere yönlendirebilir. Bunun için gizli içerikleri barındıran sitelerin tespit edilmesi ve hem bu sitelerden hem de arama motorlarından bilgilerin silinmesi gerekir. Son yıllarda popüler hale gelen arama motorlarından biri de, sunduğu çeşitli hizmetlerle tercih edilmeye başlayan Yandex platformudur. Eğer bu platformda yer alan gizli bilgileriniz ve ifşa içerikleriniz varsa gerekli hukuki adımları atmanız veya konusunda uzman bir danışmanlık kuruluşundan destek almanız gerekebilir.

Yandex gizli ifşa içeriklerini kaldırtma konusunda hizmet veren Distile Danışmanlık çalışmalarıyla, kısa süre içerisinde mağduriyetinize son verebilirsiniz. Kuruluşumuz, 2010 yılından bu yana sanal mecralarda yaşanan itibar kayıplarının önüne geçmek için geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz istenmeyen her türlü veriyi arama motorlarından ve internet sitelerinden kaldırmak için teknik ve hukuki girişimlerde bulunacaktır. Silinen bilgilerin geri gelmemesi için ekibimiz internet ortamını 7/24 takip ederek, sizlere raporlama çözümleri sunacaktır. Yandex bilgi silme dışında, Google ve Bing gibi arama motorlarından ifşa içeriklerini silme konusunda ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Olumsuz içerikleri kaldırmanın yanında, onların yerine itibarınızı güçlendirecek içeriklerin internet dünyasında var olmasını istiyorsanız, online algı yönetimi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir