Gizli İfşa İçeriklerini Şikâyet Etme

Gizli İfşa İçeriklerini Şikâyet Etme

Gizli İfşa İçeriklerini Şikâyet Etme

İnternet kullanımı her geçen gün daha da artıyor. Bunun yanı sıra çeşitli sorunlarda ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de internet üzerinden yapılan ifşa siteleridir. Genellikle gizli olarak çekilmiş içerikler sosyal medya gibi birçok yerde yayınlanıyor. Bu tarz sitelerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Birçok mağdur insanların sayısı da artıyor. Bu izinsiz gizli ifşa şikayet etme   ve kaldırtmak gibi problemler karşımıza çıkıyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kötü niyetli kişilerin sizden izinsiz gizli çektiği fotoğraflar sizi rahatsız edebilir. Bunları kaldırtmak tek başınıza çok zor olacaktır. Güvenilir bir şirketten yardım isteyebilirsiniz. Bunun için distile son derece güvenilir ve işinde uzman bir şirketti. Hukukla iç içe çalıştığı için güven açısından da problem yaşamayacağınız bir şirkettir.

Gizli İfşa İçeriklerini Şikâyet EtmeGizli İfşa İçeriklerini Kaldırtmak

İstemediğiniz bir fotoğrafın başkasının eline geçmesi kişileri ve kurumları maddi ve manevi sorun yaratan içerikler zaman zaman karşımıza çıkar. Bu tip içeriklerin kaldırılması için çok çaba harcarız. Bu bir bilişim suçudur. Yasal bütün haklara sahip olduğunuzu unutmayın. İfşa içerikli fotoğrafların kaldırılmasını istemek en doğal hakkınızdır. Elbette ki gizli ifşa içerikleri kaldırma hakkınız vardır.

Arama motorların da ve sosyal medya gibi ortamlarda sizi ve markanızı zedeleyecek sorunları şikâyet ederek kaldırabilirsiniz. Bunun yeterli olmadığı durumlarda distile danışmanlık şirketinden yardım isteyebilir sorunlarınızı giderebilirsiniz. Distile şirketi en ince ayrıntıya kadar sizin için düşünerek problemleri tamamen çözer.

Distile İle Gizli İfşa

Kişiliğinize, markanıza zarar veren içerikler can sıkıcı bir durumdur. Gün geçtikçe gizli fşa içerikli herhangi bir fotoyu kaldırtabilirsiniz. Bu gizli ifşa içerikleri silme işlemini güvenilir ve tecrübeli bir şirket olan distileye gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Sizin haklarınızı sonuna kadar savunarak hukukla iş birliği halinde tamamen kaldırtır. Çıkar veya eğlence olarak paylaşılan içerikleri sizin için tamamen kaldırtır.

Kişiliğinizi onurunuzu veya itibarınızı zedeleyen bu tip içerikleri kaldırtmak en doğal hakkınızdır. Bunu tek başınıza yapmanız biraz zor olabilir. Bu konuda yeterli haklara hukuklara sahip distile bu konuda size yardımcı olabilecek bütün haklara sahiptir. Hukukla yapacağı iş birliği sayesinde kolay ve kusursuz bir şekilde yapacağı istemediğiniz içeriği kısa sürede kaldırtır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir