www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Gizli video kaydını internetten silme | Distile

Gizli video kaydını internetten silme

Gizli video kaydını internetten silme!

İnternet dünyasında milyonlarca bilgi anında bir uçtan, diğerine, internet sitelerine ve aram motorlarına kolayca ulaşabiliyor. Getirdiği yararlarla birlikte internet, aynı zamanda istenmeyen sonuçlar doğuran, itibarımızı zedeleyen içeriklerin yer alabileceği bir ortam haline gelebiliyor.

Daha önce hiç hesapta olmayan bir görsel, bir yazı, bir ses dosyası veya bir video kolayca internette yaygınlaşabiliyor. Bu gibi durumların önüne geçmek için elbette gizliliğimize ve paylaşımlarımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Bunun yanında, mobil cihazlar kullanırken bilgilerimizin güvenliğine dikkat etmemiz gerekiyor. Ancak, elimizde olmayan nedenlerle, internette şahsımızla, sevdiğimi kişilerle, kuruluşumuzla veya markamızla ilgili istenmeyen videolar yayınlanıyorsa, buna karşı derhal adım atmamız gerekiyor.

 

 

Gizli videoları internetten kaldırmak için, yasal olarak atılması gereken adımları atmalıyız. Fakat yasal adımlar istediğimiz gibi gitmiyorsa veya yeterince çabuk sonuç vermiyorsa, internetten gizli videoları silmek için, yasal adımlarla birlikte teknik çalışmaların da yapılması gerekiyor.  Bunun için gizli videoları yayınlayan siteleri takip etmenin yanında, bu içerikleri yayınlayan sitelere uyarıda bulunma, internet sitesi şikayet işlemlerini başlatma gibi çalışmaların yürütülmesi gerekiyor. Yine de, tek tek internet siteleri ile mücadele etmek kalıcı sonuçlar doğurmayabilir. Bu çalışmalarla birlikte, arama sonuçlarından gizli video kaldırmak için uygulanması gereken işlemlerin devreye sokulması gerekiyor. Bu hizmetleri size sunacak olan Distile Danışmanlık ile, istenmeyen videoları internetten kaldırabilirsiniz:

Google’dan gizli video silme

Yandex’ten video silme

Bing’den video silme

İnternet sitelerinden video silme

Facebook’tan video silme

Instagram’dan video silme

Twitter’dan video silme

Tumblr’dan video silme

Blogspot’tan video silme

Youtube’dan video silme

 

 

Yukarıda sıraladığımı hizmetler başta olmak üzere, internet üzerinde bulunan her türlü mecradan video silme çalışmaları için, deneyimli Distile online ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. İtibarınıza gölge düşüren içerikleri internetten silme çalışmalarımızdan siz de yararlanarak, internette güven ve huzurla dolaşmaya devam edebilirsiniz. İnternet güvenliğinizi sağlamak için, teknik ekibimizle iletişime geçin.

+90 850 885 1012

 

 

 Bir Cevap Yazın