GOOGLE ARAMA MOTORU İÇERİĞİNDE SİZİNLE İLGİLİ NELER VAR?

GOOGLE ARAMA MOTORU İÇERİĞİNDE SİZİNLE İLGİLİ NELER VAR?

 

İletişim ve iş yaşamının yoğun olarak yaşanmaya başladığı internet ortamı üzerinde marka, kurum veya şahıs olarak itibarınızı koruma çalışmalarınızda Google üzerindeki içerikleri düzenleme önemli bir yer tutar. 1998 yılında kurulan Google şirketi arama motoru olarak 2004 yılında halka arz edilmesi ile tanınmaya başladı. Günümüzde reklam yatırımlarının, online bilgi dağıtım işlemlerinin ve kendi tarayıcısının yer aldığı platform ülkemizde en çok ziyaret edilen yerlerden biri olma özelliği taşır. Şahsınızın, şirket veya markanızın Google içeriğinde yer alması nedeniyle kullanıcılar bu platform üzerinden size ulaşacak, buradaki algı yönetimine göre sizinle ilgili bilgi sahibi olacaklardır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google sonuçlarında, arama platformunun bağlantılı olduğu internet sitelerinde ve çeşitli sosyal ağlar üzerinde şahsınız veya kurumunuzla ilgili olumsuz içerikler yer alabilir. Elbette kötü sonuçların yer alması sizin, marka veya şirketinizin itibarını zedeleyecektir. İnternet kullanıcıların birçoğu aradıkları içeriklere arama motorları üzerinden ulaşmaktadır. Eğer ürün veya markanızla ilgili rekabet söz konusuysa veya tanınmış bir şahsiyet olarak içeriklerde yer alıyorsanız çeşitli algı kampanyalarına, karalama çalışmalarına maruz kalmanız olasıdır. İnternet kullanımının hızla arttığını göz önüne alınca ortaya çıkabilecek yanlış algılarla ilgili uzman bir destek almanız kaçınılmaz olacaktır.

 

GOOGLE ARAMA MOTORU İÇERİĞİNDE SİZİNLE İLGİLİ NELER VAR

 

Hakkınızda ortaya atılan olumsuz haberleri kaldırmak, itibar zedeleyici videoları kaldırmak ya da kötü yorumları kaldırmak uzman bir ekiple sandığınızdan çok kolay bir şekilde yerine getirilebilir. Sadece Google arama platformunda değil hakkınızdaki olumsuz içerikleri sosyal medya üzerinden takip edip kaldırmanız da mümkün olabilir. Twitter üzerinden içerik kaldırma, sahte hesapların kapatılması gibi farklı alanlara yayılan algı yönetimi sayesinde internette güvenle yer almaya devam edebilirsiniz.

2010 yılında hizmete başlayan ve internet üzerinde içeriklerle ilgili size uzman bir destek sunan Distile Danışmanlık ile artık kabusunuz olan olumsuz içeriklerden kolayca kurtulabilirsiniz. Ayrıca marka ve algı yönetimi çalışmalarıyla, rapor ve takip işlemleriyle hedeflerinize daha kolay ulaşabilir, maddi ve manevi kazancınızı arttırabilirsiniz. Distile Danışmanlık irtibat numarasından müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir