Google arama önerilerini kaldırtma

Google arama önerilerini kaldırtma

Google arama önerilerini kaldırtma

Arama motorlarının kullanıcı deneyimini daha konforlu bir hale getirmek için sunduğu birçok kolay kullanım özelliği vardır. Bu özelliklerden biri arama yaptığımız alanda, henüz arama tamamlanmadan görüntülenen öneriler veya arama önerileridir. İnternet ağının içerisinde milyonlarca bilgiye hızla ulaşmak için arama motorları ve geliştirilen araçlar oldukça önemlidir. Bu özelliklerin bazıları kişiye uygun önerilerin ve reklamların daha iyi bir görüntülenme seçeneği ile oluşturulabilmesi içindir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Böylece kullanıcılar kendi ilgi alanlarına göre reklam ve önerilerle karşılaşabilirler. Diğer öneriler ise arama özelliği ile ilgilidir ve siz aramanızı yaparken size sunulan hazır kelimelerdir. Bu özellik bazı kullanıcılar için oldukça yararlı olsa da, bazı kullanıcılar Google arama önerilerini kaldırmak isteyebilir. Google önerilerini ya da Google suggest özelliğini kaldırmak isteyen kullanıcılar genelde öneri görmek istemeyen uzman kullanıcılardır.

 

Google arama önerilerini kaldırtmaAnında arama ve gizli kalacak aramalar yapma özellikleri yakın zamana kadar Google’da değişikliğe uğramıştır. Önerileri Google’dan kaldırma konusunda güncel gelişmeleri www.support.google.com adresindeki ilgili maddelerde görebilirsiniz. Bizler, Distile Danışmanlık olarak, öneriler ve diğer arama motoru sorunları için siz değerli takipçilerimize yardımcı olmaktayız. Google arama motorunda sadece sizin istediğiniz türde bilgilerin sıralanması konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Google ve diğer arama motorları konusunda yürüttüğümüz bir diğer hizmet ise Google’dan içerik kaldırmadır. Bu hizmetimiz sayesinde başkalarının yaptığı aramalarda sizinle ilgili çıkan bilgileri denetleyebilir, gerektiğinde bu içeriklere müdahale edebilirsiniz. Başka internet görüntüleyebileceği kişisel bilgilerin, videoların, resimlerin, yorumların, haberlerin ve soysal medya içeriklerinin internetten kaldırılması konusunda yaptığımız çalışmalarla internetteki itibarınızı koruyoruz.

Google’dan bilgi silme ve internet sitelerinden bu bilgileri kaldırmayla ilgili profesyonel hizmetlerimiz, bugüne kadar pek çok marka, şirket veya şahsın itibarını korunmasını sağlamıştır. Çalışan, kopyalanan verilerinizi, hakkınızda üretilen asılsız içerikleri ve telif hakkını ihlal eden tüm paylaşımları bizimle çalışarak internet dünyasından silebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir