www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google Aramalarda Kötü Öneriyi Kaldırmak | Distile

Google Aramalarda Kötü Öneriyi Kaldırmak

Google Aramalarda Kötü Öneriyi Kaldırmak

Google, günlük olarak milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan bir arama motorudur.  Birçok kullanıcının internetteki ilk tercihi Google arama motorudur. Telefon üzerinden de kullanılabilen Google uygulaması, telefondan uygulama olarak indirilip gayet basit bir şekilde kullanılabilir. İnternet ana sayfasında yer alan Google arama motoru, kullanıcı ile köprü görevi görmektedir. Gün içerisinde birden fazla tercih edilebilen Google, arama anlamında geniş ağı ile her türlü aramalara sonuç vermektedir.  Google bu yoğun kullanım esnasında her zaman istenilen memnuniyeti sağlamayabilir. Bazı durumlarda önerilerde gösterdiği anlamsız veya konudan alakası olmayan içerikler ile ön plana çıkabilir. Kullanıcının rahatsız olacağı bu durum karşısında, garantili olarak gerekli düzeltme işlemlerini uygulayabiliyoruz. Bir daha karşınıza çıkmayacak şekilde Google önerilerinizi düzenliyor ve aramalarda kötü önerilerin kaldırılması konusunda size yardımcı oluyoruz. Böylece size rahat bir internet kullanım imkânı sunuyoruz.

Aramalarda Karşınıza Çıkan Kötü Önerileri Siliyoruz

Birçok farklı yaş grubunun google arama motorunu tercih ettiği düşünülürse tehlikenin boyutu kolayca anlaşılabilir.  Uygunsuz içerik önerileri veya uygunsuz başlıklar, güvenilir yöntemlerimiz sayesinde bilgisayarınızdan silinir. Güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, konuya hassasiyet ile yaklaşarak her türlü önlemi almak üzere çalışmalarını yürütür.  Donanımlı ve kaliteli hizmetimiz ile, her türlü Google kötü önerilerinizin silinmesi sağlanarak, sizlere yardımcı olunur.

Bize Ulaşabileceğiniz Adresler

İnternet kullanımı esnasında, istenmeyen öneriler veya sonuçlar ile karşılaşmak mümkündür. Arama motorunda gereksiz görülen öneriler, bize ulaşmanız halinde en hızlı şekilde listeden kaldırılarak, sorununuz çözülür. Kalıcı olarak kötü önerilerinizin kaldırılması için sizlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, bize ulaşmanızın hemen ardından, ilgili arama motorunuza erişim sağlayarak, gerekli araştırma ve çalışmalarını yapmaya b aşlar. Çok kısa bir süre içerisinde de gerekli engelleri koyarak, kötü önerilerin bir daha karşınıza çıkmasına engel olur. Bu şekilde interneti güvenli kullanmanız sağlanır. İnternet üzerinden yürüttüğümüz çalışmalarımız ile sizlere güvenle hizmet sunmaya devam ediyoruz. Distile Danışmanlık firması olarak danışmanlık alanında ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sizlere sağlıyoruz.  Güvenilir sonuçlar elde etmek ve internet kullanımınızı daha güvenli hale getirmek için bizlere 0850 885 10 12 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...