Google aramalarında görünmek istemiyorum

Google aramalarında görünmek istemiyorum

Google aramalarında görünmek istemiyorum

Google arama sonuçları milyonlarca içeriğe kolayca ulaşmanın en kolay yoludur. Web indekslerini sıralayan ve linkleri doğrudan URL adresi girmeden sıralayan Google arama motoru aynı zamanda kendimize ait içeriklerin de bu ortamda görüntülenmesine neden olur. Her internet kullanıcısı aynı zamanda internetin birer nesnesi haline gelebilir; videolarımız, haberlerimiz, kişisel bilgilerimiz ve hakkımızda üretilen içerikler istemeden karşımıza çıkabilir. Bu durumdan rahatsız olan internet kullanıcılarının sorduğu soruların başında, “Google aramalarında görünmemek mümkün mü?” sorusu gelir. Google’dan kendimizi nasıl sileriz? Google’da şahsi bilgilerimizi nasıl kaldırırız? Bu gibi merak edilen konularla ilgili olarak nasıl bir hizmet alacağınızdan ve kendinizi Google’dan nasıl kaldıracağınızdan kısaca söz etmek istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Google aramalarında görünmek istemiyorumGoogle’da görünmek istemiyorum, diyen, özel yaşamının veya kritik bilgilerin bu arama motorunda görünmesini istemeyen internet kullanıcıları, genelde ne yapması gerektiğini bilmemektedir. İnternet, günümüzün en etkin iletişim araçlarından biri olsa da kişisel bilgileriniz bu ortamda görünmek zorunda değildir. Google gibi arama motorları ve internet sitelerinde yer alan bilgilerin kaldırılması biraz karmaşık bir konudur. Özel hayatı koruyan, kişisel bilgilerin yayınlanmasını engelleyen yasalar hem ülkemizde hem de dünyada bizim haklarımızı korumak için hazırlanmıştır. Ancak, bazı bilgiler haber alma özgürlüğü kapsamında değerlendirilir. Böyle bir durumda, başvurumuzu farklı hukuki gerekçeler üzerine inşa etmeliyiz. İnternette yer almama hakkımızı sağlayacak girişimler için doğru danışmanlık hizmetlerini tercih etmeliyiz. İtibarımıza zarar veren içerikler hakkında, derhal kaldırılmaları için Google destek hizmetlerine, internet sitelerine ve mahkemelere başvuruda bulunabiliriz.

Distile Danışmanlığın size sunduğu siber danışmanlık hizmetleriyle, kendinizi Google’dan kaldırmak ve internet sitelerinden bilgilerinizi silmek artık çok daha kolay. Markanıza, sahsınıza veya kurumunuza zarar veren her türlü bilgi ekibimiz tarafından incelenir, takip edilir ve raporlanır. Uluslar arası hukuk ağına hakim ekibimiz, yerli ve yabancı sitelerden içerik kaldırma çalışmaları yürütmektedir. Kişisel bilgileriniz, Google arama motorlarında sıralanırken çeşitli internet sitelerinde yer alan bilgileri temel almaktadır. Bunun için ekibimiz hem Google’dan içerik kaldırma, hem de internet sitelerinden içerik kaldırma çalışmaları yürütecektir. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir