Google Aramalarında İsmim Görünüyor

Google Aramalarında İsmim Görünüyor

Google Aramalarında İsmim Görünüyor

İnternetin hayatımızda aktif olarak yer almasıyla birlikte günlük yaşantımızda olumlu ve olumsuz birçok gelişme meydana gelmektedir. İnternetin olumlu yanlarını kullanan kişiler kadar olumsuz yanlarını da kullanarak kişisel bilgilerinize ulaşma, kişisel bilgilerinizi kötüye kullanma gibi sizi tehtid edecek birçok sorun ortaya çıkabilmektedir. Bu olumsuzluklardan biri de Dünyada en çok kullanılan Google arama motorunda isminiz görünmesidir. Google arama motorlarında isminizin görünmesi, isminize ait kişisel bilgilerinizin açığa çıkması internet üzerinde bazen ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilmektedir. Bu durumların önüne geçmek, isminizin zarar görmemesi ve rencide edici hareketler ile karşılaşmamak için Google arama motorlarında ki isminizin ve kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz. Bu konuda teknik desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Google Aramalarında İsmim GörünüyorGoogle Aramalarından İsminizi Silme

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık firmamız adı altında hizmet veren ve alanında profesyonelleşmiş birçok çalışan barındıran firmamız müşterilerine her konuda yardımcı olmaya çalışmaktadır. 2010 yılında kurulmuş olan firmamız kurulduğu günden bu yana sosyal medya ve internet üzerinde ki bütün ilişkileriniz ile ilgili sizlere yardımcı olmaktadır. Google aramalarında isminiz çıkıyorsa ve isminize ait rahatsız olacağınız fotoğraflar yer alıyorsa bunları Google üzerinden kaldırmak Distile ile mümkündür. Distile Danışmanlık firmamız Google arama motoru üzerinde ki isminizin ve isminize ait bütün bilgilerinizin silinmesi ile ilgili uzun soluklu bir çalışma başlatarak size ait tüm bilgilerin seri bir şekilde Google’ dan silinmesini sağlar.

Distile Danışmanlık firmamızın vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek ve kazanmış olduğumuz tecrübeleri incelemek için distile.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İnternet sayfamızda firmamızın vermiş olduğu hizmetlere dair her türlü bilgi yer almaktadır. İnternet sitemizi genel olarak inceledikten sonra firmamızın müşterilerine verdiği hizmetler karşılığında talep ettiği ücretleri öğrenmek için telefon numaramızı arayarak veya mail adresimize mail göndererek teklif formunu talep edebilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamız planlı bir çalışma yürüterek işlemlerinizi seri bir şekilde ilerletmekte ve sonucunun başarıya ulaşmasını sağlamaktadır. Distile Danışmanlık firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın hepsi yardım almak istediğiniz konularda daha önceden edinmiş olduğu tecrübelere dayalı olarak en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir