Google Aramalarında Nasıl Çıkmak İstediğinize Siz Karar Verin

Google Aramalarında Nasıl Çıkmak İstediğinize Siz Karar Verin

GOOGLE ARAMALARINDA NASIL GÖRÜNECEĞİNİZE SİZ KARAR VERİN

Dünyanın en yoğun kullanıcı sayısına sahip Google arama motorunda hangi bilgilerinizin görüneceğine kendiniz karar vermek istiyor veya Google aramalarında çıkmak istemiyorum diyorsanız, bu yazımız tam size göre. Büyüyen ve her gün yeni kullanıcılar kazanan internet dünyasında insanlar daha fazla vakit geçirdikçe, bu ortam insanların bilgi için daha fazla tercih ettiği bir alan olmaya başladı. Markanızı geliştirmek veya kuruluşunuzu daha iyi tanıtmak için internet ortamında daha olumlu bir şekilde yer almalısınız. Kimilerimiz için ise internet ve özellikle arama motorları olumsuz içeriklerin gösterildiği yerler haline gelebiliyor ve itibarımıza gölge düşürebiliyor. Böyle bir durumda ya kendinizi arama sonuçlarından tamamen kaldırmak isteyecek ya da arama sonuçlarını düzenlemeye karar vereceksiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google’dan bilgi kaldırmak bu konuda bilgi sahibi olmayanlar için hayli zor bir iştir. Arama sonuçlarında gördüğümüz bilgiler sadece arama motorlarında değil, ayrı ayrı sayfalardaki bilgilerdir. İnternet sitelerini takip etmek, her biri için çalışma yapmak ve bilgi silme sürecini takip etmek daha çok uzman bir kadronun yapabileceği hizmetlerden biridir. Elbette kendiniz bu süreçle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Google arama motorunun istediği prosedürleri kendiniz takip etmek zorundasınız.

 

eski haberleri sonuçlardan kaldırma

Google’dan içerik kaldırmak içeriğin niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Başkalarının elinde olmasının zarar verici olduğu birçok içerik basit bir taleple ortadan kaldırılabilir. Ancak bazen Google kurallarında yer almayan ve başka sitelerde yer alan bilgiler için ciddi bir uğraşta bulunmak gerekebilir. İnternetten haber kaldırma, internetten video kaldırma veya internetten resim kaldırma gibi işlemler sadece Google ile ilgili olmayabilir ve bu durumda konusunda deneyimli bir danışmanlık hizmeti gerekebilir.

Eğer olumsuz bilgileri kaldırırken yerine sizinle ilgili olumlu içerikleri yerleştirmek istiyorsanız bu hizmetlerin de doğru bir ekiple gerçekleştirilmesi şarttır. 300’ün üzerinde başarılı hizmeti ve uzun yıllar sektördeki deneyimiyle size tüm bu hizmetleri sunacak olan Distile Danışmanlık konusunda uzman bir ekibe sahiptir. İnternete algı yönetimi, arama sonuçlarını düzenleme gibi birçok alanda faaliyet gösteren Distile Danışmanlık 7/24 hizmet anlayışıyla sorunlarınıza çare olmaya hazırdır.

İletişim numaralarımızdan bizi arayarak veya elektronik posta adresimizden bize yazarak merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir