www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google Aramalarında Nasıl Görünmek İstersiniz, | Distile

Google Aramalarında Nasıl Görünmek İstersiniz?

GOOGLE ARAMALARINDA NASIL GÖRÜNECEĞİNİZE SİZ KARAR VERİN

Dünyanın en yoğun kullanıcı sayısına sahip Google arama motorunda hangi bilgilerinizin görüneceğine kendiniz karar vermek istiyor veya Google aramalarında çıkmak istemiyorum diyorsanız, bu yazımız tam size göre. Büyüyen ve her gün yeni kullanıcılar kazanan internet dünyasında insanlar daha fazla vakit geçirdikçe, bu ortam insanların bilgi için daha fazla tercih ettiği bir alan olmaya başladı. Markanızı geliştirmek veya kuruluşunuzu daha iyi tanıtmak için internet ortamında daha olumlu bir şekilde yer almalısınız. Kimilerimiz için ise internet ve özellikle arama motorları olumsuz içeriklerin gösterildiği yerler haline gelebiliyor ve itibarımıza gölge düşürebiliyor. Böyle bir durumda ya kendinizi arama sonuçlarından tamamen kaldırmak isteyecek ya da arama sonuçlarını düzenlemeye karar vereceksiniz.

 

 

icerik-hirsizligi-ve-kopya-icerikGoogle’dan bilgi kaldırmak bu konuda bilgi sahibi olmayanlar için hayli zor bir iştir. Arama sonuçlarında gördüğümüz bilgiler sadece arama motorlarında değil, ayrı ayrı sayfalardaki bilgilerdir. İnternet sitelerini takip etmek, her biri için çalışma yapmak ve bilgi silme sürecini takip etmek daha çok uzman bir kadronun yapabileceği hizmetlerden biridir. Elbette kendiniz bu süreçle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Google arama motorunun istediği prosedürleri kendiniz takip etmek zorundasınız.

Google’dan içerik kaldırmak içeriğin niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Başkalarının elinde olmasının zarar verici olduğu birçok içerik basit bir taleple ortadan kaldırılabilir. Ancak bazen Google kurallarında yer almayan ve başka sitelerde yer alan bilgiler için ciddi bir uğraşta bulunmak gerekebilir. İnternetten haber kaldırma, internetten video kaldırma veya internetten resim kaldırma gibi işlemler sadece Google ile ilgili olmayabilir ve bu durumda konusunda deneyimli bir danışmanlık hizmeti gerekebilir.

Eğer olumsuz bilgileri kaldırırken yerine sizinle ilgili olumlu içerikleri yerleştirmek istiyorsanız bu hizmetlerin de doğru bir ekiple gerçekleştirilmesi şarttır. 300’ün üzerinde başarılı hizmeti ve uzun yıllar sektördeki deneyimiyle size tüm bu hizmetleri sunacak olan Distile Danışmanlık konusunda uzman bir ekibe sahiptir. İnternete algı yönetimi, arama sonuçlarını düzenleme gibi birçok alanda faaliyet gösteren Distile Danışmanlık 7/24 hizmet anlayışıyla sorunlarınıza çare olmaya hazırdır.

İletişim numaralarımızdan bizi arayarak veya elektronik posta adresimizden bize yazarak merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Bir Cevap Yazın