Google Aramalarını ve İçeriklerini Nasıl Temizleyebiliriz?

Google Aramalarını ve İçeriklerini Nasıl Temizleyebiliriz?

GOOGLE ARAMALARINI ve İÇERİKLERİNİ NASIL TEMİZLEYEBİLİRİZ?

İstenmeyen arama ve içerikleriyle ilgili olarak Google ilgili aramalar kaldırma ve silme ya da  içerik temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Google, internet kullanıcılarının farklı içeriklere ulaşmasını sağlamak için tercih ettiği önemli platformlardan biridir. 1998 yılında kurulan Google şirketi günümüzde arama motoru hizmeti dışında birçok içeriğin yer aldığı gelişmiş hizmetler sunmaktadır. Günümüzün internet kullanıcıları Google platformunu çeşitli haber, video ve benzeri içeriklere ulaşmanın aracı olarak kullanmaktadır. Google hesaplarıyla oluşturduğunuz verilerin kısmi olarak depolanması, aramaların depolanması daha sonradan kullanıcıların kaldırmak istedikleri verilere dönüşebilir. Bu durumda kalan internet kullanıcıları ilgili aramaların kaldırılması veya Google’dan içerik kaldırma hizmetleri talep edebilirler. Google ve çeşitli internet sitelerinde yer alan içeriklere müdahale etmenin birçok yolu vardır. Dilerseniz bu konudaki hizmetleri daha iyi anlamak adına bazı sorulara yanıt bulmaya çalışalım.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Peki, Google’da yer alan içeriklere karşı başka hangi hizmetler bulunmaktadır?

Sizi rahatsız eden haberler firmanızı, şahsınızı veya markanızı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle internetten haber kaldırma veya Google’da haber kaldırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman bir ekiple çalışarak itibarınızı zedeleyecek içerikler için Google haberlerden silme çalışmalarını başlatabilirsiniz.

Google’da içerik düzenlemesi yapabilir miyim?

İnternet dünyasına hakim, kanunları yakından takip eden bir distilasyon hizmeti sayesinde Google üzerindeki içerikleri düzenleme hizmeti alabilirsiniz. Distilasyon çalışmaları hakkınızdaki olumsuz içeriği kaldıracak, yerine olumlu içerikler koyacaktır.

 

GOOGLE ÜZERİNDE GÖRÜNMESİNİ İSTEMEDİĞİNİZ HABERLER

Google arama sonuçlarında itibarımı koruyabilir miyim?

Arama sonuçlarında algı yönetimi hizmeti sizin itibarınızı koruma ve marka değerinizi yükseltme adına yapılan özel bir çalışmadır. Hedef kitlenizle aranızda kuracağınız güçlü bir bağ ancak doğru bir algı yönetimiyle sağlanabilir. Arama sonuçlarında yer alan yanlış ve rahatsız edici içeriklerin temizlenerek doğru bir algı yönetiminin gerçekleştirilmesi başarı oranınızı büyü ölçüde arttırabilir.

Google aramalarında yer almak istemiyorsam ne yapmalıyım?

Google aramalarında çıkmak istemiyorum, diyorsanız sizi aramalardan kaldıracak uzman bir ekiple çalışmanız önemlidir. Dilerseniz isminizi, markanızı Google içeriğinden kaldırabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden nasıl yararlanabilirim?

2010 yılından bu yana uzman bir kadroyla yoluna büyüyerek devam eden Distile Danışmanlık sizlere tüm bu hizmetleri uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. İnternet içeriklerinde istediğiniz sonuçları almak ve itibarınızı korumak için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir