Google Fotoğraf Silme ve Foto Kaldırma Talebi

Google Fotoğraf Silme ve Foto Kaldırma Talebi

Google fotoğraf silme ve foto kaldırma talebi

İnternette bir bilgiye veya bir internet sitesine ulaşmak için Google arama motorunu kullanıyorsanız, bu platform üzerinde bilgilerin birilerine zarar verip vermediğine bakılmaksızın sıralandığını görebilirsiniz. Karalayıcı haberler, başkalarına ait görüntüler, kimlik bilgileri, telefon ve daha birçok bilgi yaptığımız arama kriterlerine uygun olarak kolayca sıralanabilir. Bu durum yalnızca Google aracı için geçerli değildir. Tüm arama motorları belirli prensiplere göre çalışan yazılımlardan ibarettir. Temel birkaç konu dışında, bu arama motorlarında kişilere ve kurumlara özel bir denetim mekanizması söz konusu değildir. Bundan dolayı internette itibarınıza zarar verecek her türlü içerik aramalarla karşımıza çıkabilir. Öyleyse soruna çözüm üretme görevi aramalar sonucu mağdur olan kişilere düşer.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Google Fotoğraf Silme ve Foto Kaldırma TalebiSosyal medyanın son on yılda kazandığı ivme nedeniyle milyonlarca kişi internet dünyasının bir parçası haline geldi. Günümüzde her kullanıcının profil bilgileri aynı zamanda arama motorlarına yansıyor ve bu durum çoğu kimse için birer soruna dönüşüyor. Google’dan fotoğraf silmek isteyen binlerce kullanıcı çare arayışıyla internette doğru bilgilere ulaşmaya çalışıyor. Bazı kişiler ise siber suç kurbanı olarak çalıntı resimleri Google’dan kaldırmak ve internet adreslerinden sildirmek istiyor. Kopyalamanın, şantajın, haksızlığın ve iftiranın yayıldığı bu sanal alemde, güvenilir çözümler bulmak ve gerektiğinde doğru destek hizmetiyle sorunların üstesinden gelmek kaçınılmaz oluyor.

Google, kendi hizmet kuralları gereği, özellikle müstehcen resimlerin kaldırılması konusunda kendi ürettiği çözümleri devreye sokuyor. Bu tür ihtiyaçlar için Google’ın kendi desteği kullanılabiliyor. Ancak bu arama motoru internet sitelerinde varlığını sürdüren içeriklere müdahale edemiyor. Bu durumlarda hukuki girişimlerde bulunmak ya da destek hizmeti almak gerekiyor. İnternet dünyasında kişi ve kuruluşları korumak için başlattığımız çalışmalarla internetten resim kaldırma gibi birçok alanda içerik silme çalışmaları yürütüyoruz. Distile ekibi olarak, daha fazla mağdur olmamanız için sizin adınıza hukuki ve teknik girişimlerde bulunuyoruz. İnternette itibarınıza zarar veren durumlar söz konusu ise çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir