Google görsel kaldırma ve silme

Google görsel kaldırma ve silme

Google görsel kaldırma ve silme

Dünyanın en sık ziyaret edilen dört internet sitesinden biri olan Google, ulaşmak istediğimiz çeşitli içerikleri bize sıralayan, kullanıcı dostu platformlardan biri olma özelliğine sahip. Son yıllarda ortaya çıkan yeni özellikleriyle, farklı alanlarda kullanım imkanı veren Google internet platformunun en çok kullanılan özelliklerinden biri de arama motoru özelliğidir. Google arama motoru üzerinde kişisel, kurumsal birçok içeriğe çok kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz. Kolay kullanım ve arama özelliklerine sahip bu arama motoru üzerinde kişisel içeriklere rastlama ihtimali oldukça yüksek. Bu durumdan şikayet eden birçok müşterimiz bize Google’dan görsel kaldırma veya Google arama motorundan resim silme, konuları ile ilgili olarak başvuruyor. Bu nedenle bu konuyu ele almaya karar verdik.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Google görsel kaldırma ve silmeGoogle’dan kişisel resimleri kaldırmak için birey olarak atabileceğiniz birçok adım bulunuyor. Ancak, unutmamak gerekir ki, Google arama platformu, diğer internet sitelerinde yer alan görselleri bizlere sunmaktadır. Bu nedenle, belirli internet sitelerindeki resimleri kaldırmak için, yasal süreci başlatıp, görsellerin internet sitesinden silinmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kanuni yoldan internet sitelerindeki içerikleri kaldırmak için, içerik kaldırma dilekçesi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat, yurtdışında bulunan veya içeriklerinizi kaldırmakta sorun yaratan internet siteleri için, uzman bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Google’dan fotoğraf kaldırmak, haber veya çeşitli videoları kaldırmak için, internet sitesi üzerinde size sunulan adımları takip etmeniz gerekir.

Google Support üzerinde, kaldırmak istediğiniz içeriklerle ilgili başvuru formunu doldurarak, aramalardan görsel silme işlemi için harekete geçebilirsiniz. Bununla birlikte, sıralan içerikler, sizin üye olduğunuz sosyal ağlar üzerinden görüntüleniyorsa, kişisel bilgileri gizlemek veya silmek gibi çeşitli önlemleri almanız gerekebilir Tüm teknik ve hukuki girişimlerinizden istediğiniz sonuçları alamıyorsanız, profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Google’dan görsel temizleme başta olmak üzere, internette yer alan her türlü rahatız edici içeriği kaldırmak için, 2010 yılından bu yana hizmet veren Distile Online ekibinden yardım alabilirsiniz. Dünya çapındaki veri akışını izleyen, takip eden ve raporlayan uzman ekibimiz, size ait görselleri internetten kaldırmak için gerekli adımları hızla atacaktır. Tüm teknik ve yasal süreçlerde kaliteli bir danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsanız, bizi hemen arayabilirsiniz.

  • Soru ve Görüşleriniz İçin: +90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir