Google Görsellerden İçerik Silme

Google Görsellerden İçerik Silme

Google Görsellerden İçerik Silme

Google birçoğumuzun arama motoru olarak tercih ettiği bir araçtır. Ancak Google üzerinden görseller arasında çıkan bir görseli kaldırmak için ne yapmak gerekir bu konuda sizlere hizmet veren distile ekibinden yararlanabilirsiniz. Google arama sonucunda ki bir fotoğrafı kaldırmak istiyorsanız bu görselin bulunduğu sitenin kullanıcısı veya yöneticisi ile işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başkasının sitesindeki görseli kaldırmak için veya silinmiş bir görseli arama sonuçlarından kaldırmak için ayrı ayrı işlemler yapmamız gerekmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google Görsellerden İçerik SilmeKendi sitenizden görsel kaldırma ve görselleri diğer Google ürünlerinden kaldırma gibi birçok konu ortaya çıkmaktadır. Google görsellerinden içerik silme işlemi için yapılması gereken profesyonel bir ekipten destek almaktır. Google arama sonuçlarına göre ortaya çıkan görsellerin çoğu Google’a ait olmayan web sitelerinden taşınmaktadır. Bu sitelerin kullanıcısı veya sahibi olamadığınız için de ilgili görselleri web sitelerden kaldırmak mümkün değildir. Görseli Google’ın arama sonuçlarından silseniz dahi görsel bir çok sitede yer almaya devam etmektedir. Bu durumu engellemek için doğrudan o URL’ye girmek gerekir. ancak söz konusu görseli ulaşabilmek böyle mümkün olur. Bu nedenle bu işlemi gerçekleştirecek olan kişinin sayfayı tamamen kaldırılabilecek kişi olması gerekmektedir. Bu işi gerçekleştirmek için sizler de gerekli donanıma sahip olan distile ekibinden distilasyon ve daha birçok konuda detaylı bilgi alabilirsiniz ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Google Görsellerinden Nasıl Faydalanılır?

Google görselleri çoğu zaman sayfamıza eklediğimiz görseller oluyor. Aslında burada çok az sayıda görsel Google’un olup birçok web sitenin görselleri bu alanda ekleniyor. Böylece birçok web site kullanıcısı da bu görsellerden faydalanabiliyor. Ancak öyle içerikler ortaya çıkıyor ki Google görsellerinden içerik silme işlemi gerçekleştirmek gerekiyor. Çoğu zaman prestijinize zarar verecek içeriklerin ortaya çıkması sizi rahatsız ediyor ve bu konuda distile destek ve profesyonel çözüm sağlıyor. Gerçekleştirmeniz gereken adımları ve işlemleri sizlere sağlayarak profesyonel bir ekip tarafından durum değerlendirmesi yapıyor. Firmanızın ve markanızın prestijini arttıracak sosyal paylaşımlar amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırırken bunun dışında birçok karşıt işlem için yapabileceğiniz şeyler de olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir