Google Görsellerden Resim Silme

Google Görsellerden Resim Silme

Google Görsellerden Resim Silme

Hayatımızı ilk girdiği günden itibaren varlığı belli olan internet önceleri keyfi gibi algılanmış olsa da artık adeta bir ihtiyaç olarak yerini almış durumdadır. İnternete giren her birey genç yaşlı fark etmeksizin genel olarak google arama motorunu kullanmaktadır. Google’nin tercih edilmesinin en büyük nedeni de daha anlaşılır bir alt yapıda yazılmış olmasının yanda birden fazla özelliğinin de bulunuyor olmasıdır. Her bir özelliği internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google Görsellerden Resim SilmeAncak internet de gezinirken karşınıza çıkan resimler sizi rahatsız eden türde olabilmektedir. Bu resimlerin görsellerden sürekli karşınıza çıkması o resimleri kaldırma hissini de sizde uyandırabilir. Görselde yer alan +18 resimleri, şiddet içerikli resimler, sizi rencide eden size ait olan görseller gibi birçok nedenden google görsellerden resim silme gereksinimi duyabilirisiniz.

Google Görsellerden Resim Nasıl Silinir

Sizi rahatsız eden ve ya uygun görmediğiniz olumsuz içerikleri ve resimleri internetten ve google görselden kaldırtabilirsiniz. Tabi bu isteğinizi gerçekleştirmek istemek kadar kolay değildir. İnternetten ve googleden resim kaldırmak için izlenmesi gereken belirli yollar ve aşamalar bulunmaktadır.

Öncelikle silinmesini istediğiniz resmin nerde yayınlandığını bilmeniz ve internet adresini almanız gerekmektedir. Sonra istenmeyen resmin ve paylaşımın kaldırılmasını site sahibinden talep edebilirsiniz. Nadir de olsa bazı site sahipleri kabul ederek içeriği kaldırabilmektedir. Aksi bir durumda yani site sahibi kabul etmemiş ise yasal bir süreç üzerinden hukuk ağı yolu ile istenmeyen resmi internetten kaldırtabilir ve google görselden resimler sildirtebilirsiniz. Tabi hukuki olarak talebinizin kabul olması için kanunda yer alan maddelerden birinin isteğinizle aynı olması gerekmektedir.

Distile İle Görselden Resim Silme

Birçok kişi internette yayınlanan resimlerden rahatsız olsa da resmi kaldırma ile uğraşıp zaman harcamak istemez. Ama sizin yerinize Distile danışmanlık her türlü bilişim ve medya sorunları ile ilgilenmektedir. Silinmesini istediğini resimleri en kısa sürede internet veri tabanlarından kaldırtabilmektedir.

Sadece resim sildirme ve kaldırma işi yapmayan distile de online itibar yönetimi, haber sildirme, telif hakkı koruma, marka ve şirket ihlali koruma, medya ilişkileri gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir