Google İçerik Ve Resim Kaldırma Talebi

Google İçerik Ve Resim Kaldırma Talebi

 

İnternet dünyasının görünen yüzü birçok kullanıcı için Google arama motoru olarak kabul edilmektedir. İnternetin milyonlarca verisine kısa yoldan ulaştıran bu araç, her zaman ziyaret ettiğimiz sitelere ve araştırdığımız konuların bulunduğu URL adreslerine bizi kısa sürede ulaştırmaktadır. Günümüzde birçok mobil cihaz, tablet veya bilgisayarlarda kullanılan Google, çoğu kişi için en temel arama aracı olarak kullanılır. Arama motoru dünyasında önemli bir paya sahip Google’da internet siteleri, videolar, görseller ve haberler gibi içerikler belirli teknik kurallara göre özgürce sıralanmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google arama motoru internetin zengin içeriğine bizi kısa sürede ulaştırsa da bilgilerin sıralanması tam bir denetim mekanizmasına bağlı değildir. Hakkımızda olumsuz izlenim oluşturan, başkalarının görmemesi gereken, marka değerimize zarar veren ya da haksızca kopyalanan içeriklerimiz Google üzerinde başka ziyaretçilere açık bir şekilde görüntülenebilir. Sonuç olarak Google’dan içerik kaldırma çağımız internet kullanıcılarının temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Fakat çoğu kullanıcı Google’dan içerik kaldırma talebi için ne yapması gerektiğini bilmemektedir.

 

 

Google İçerik Ve Resim Kaldırma Talebi

Google’dan resim silme veya herhangi bir paylaşımı kaldırma ihtiyacı duyan kullanıcılar genellikle sosyal medya veya diğer internet araçları üzerinde istenmeyen bilgileri yer alan kişilerdir. Bu içerikler çalınmış, kopyalanmış yahut izinsiz olarak ele geçirilmiş olabilir. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için öncelikle internete giren her birey kullandığı sosyal medya araçlarındaki gizlilik ayarları konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Tanımadığınız kişilerin de ulaşabileceği bilgilerinizi gizlemeniz ve paylaşmamanız son derece önemlidir. Siber suçlara konu olan birçok içerik, genellikle kullanıcıların dikkatsizliği nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

Ne yaparsanız yapın, bir siber suçla karşı karşıyaysanız ve Google’dan içerik silme konusunda sorun yaşıyorsanız, teknik destek ekibimizle görüşebilirsiniz. Distile ekibi, 2010 yılından bu yana Google’dan resimleri kaldırma başta olmak üzere, sanal dünyanın tüm araçlarından içerik temizleme hizmeti vermektedir. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir