Google İçeriklerini Kaldırma ya da Silme

Google İçeriklerini Kaldırma ya da Silme

Google içeriklerini kaldırma ya da silme

Google arama motoru, sıradan internet kullanıcılarının ve profesyonel kullanıcıların en sık kullandığı birkaç araçtan biri haline geldi. Tıpkı diğer arama motorlarında olduğu gibi kullanıcılar Google arama motorunu kestirme bir yol olarak, istedikleri bilgiye, internet sitesine, habere ve görsel içeriklere ulaşmak için kullanıyorlar. Burada dikkat edilmesi gerekilen asıl konu ise internet kullanıcılarının neredeyse %80’inin bir konu hakkında karar verirken aramalara ve aramalarda çıkan sonuçlara bağlı olması. İnternette üretilen içerikler toplum üzerinde daha fazla etkili olmaya başladı. Bundan dolayı son yıllarda şirketler, marka veya tanınmış şahıslar internetten içerik kaldırma konusuna daha fazla önem veriyor. İçerikleri Google’dan kaldırma konusu ise mağduriyet yaşayan pek çok kişi için önemli bir hale geliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Google İçeriklerini Kaldırma ya da SilmeGoogle arama aracı üzerinden bir kelime veya kelime gurubu aradığımızda karşımıza ilgili ilgisiz birçok site içeriği gelebilir. Bunlar asılsız haberler, kötü yorumlar olabilir; telif hakkını ihlal eden ya da özel hayatı ifşa eden içerikler olarak karşımıza çıkabilir. İnternette sizi hedef alan, doğrudan veya dolaylı yoldan zarar veren içerikler söz konusuysa, bu içeriği Google’dan silmek isteyebilirsiniz. Distile Danışmanlık tam bu noktada sizin yanınızda olacaktır. Markanızın, şirket veya şahsınızın internette itibar kaybı yaşamaması için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Distile ekibi, internet aramalarında karşınıza çıkabilecek tüm olumsuz içerikleri uluslar arası hukuk kurallarına uygun olarak kaldırma çalışmaları yürütmektedir.

Bir paylaşımı ya da haberi Google’dan kaldırmak itibarınızı korumak açısından yeterli değildir. Arama motorları internet sitelerini temel alarak çalışır. Bunun için ekibimiz hakkınızdaki olumsuz içeriği internet sitelerinden kaldırma işlemlerini de devreye sokar. Tüm bu ayrıcalıklı ve başarılı hizmetleri, gizlilik çerçevesi içerisinde ekibimizden talep edebilirsiniz. Aklınıza takılan konuları danışma hattımızı arayarak çekinmeden sorabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir