Google linkleri şikayet

Google linkleri şikayet

Google linkleri şikayet

Geçerli bir nedenimiz olduğu sürece internet sitesi linkini kaldırma veya Google’dan link kaldırılması konusunda adımlar atabiliriz. Peki, istediğimiz linkleri internetten silmek her zaman mümkün olmakta mıdır? İnternette yer alan ve bize maddi – manevi zarar veren linkleri nasıl engelleyebiliriz? Bu yazımızda internetten ve özellikle kullanıcıların bilgiye ulaşmada çok sık tercih ettiği Google üzerindeki linkleri şikayet konusunu masaya yatırmak istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google Link Şikayeti veya Link Kaldırma

Google, bünyesinde barındırdığı hizmetlerde yer alan linkleri şikayet alanında destek hizmeti vermektedir. Buradaki linklerin kaldırılması belirli yasal koşullara tabidir. Belirtilen şartlar yerine getirilmediği sürece Google ürünlerinden link kaldırılması mümkün olmamaktadır. Google hizmetleri linklerden çok belirli içerikler ile ilgilidir. Google Destek sayfası üzerinden link şikayeti yapabileceğiniz bazı ürünler şöyledir:

 

 

29Google + link şikayet

Blogspot Link şikayet

Blogger Link şikayet

Google arama motoru link şikayet

Google reklam link şikayet

Google Drive link şikayet

Google göresel link şikayet

Google video link şikayet

YouTube link şikayet

GooglePlay link şikayet

 

Link Kaldırma Talepleriniz Çözümsüz Kalıyorsa

 

Google ve benzeri arama motorlarından link silme işlemlerinin oldukça karmaşık olduğunu belirtmek istiyoruz. Belirli hassas bilgiler dışında Google’dan bilgi kaldırma istekleriniz yerine getirilemeyebilir. Google, kişilik hakları ve mali içerikler ile ilgili oldukça hassastır. Ancak farklı konularda link kaldırma taleplerimiz bu kuralların dışında kalan nedenlerden dolayı olabilir. Bu durumda uzman bir desteğe ihtiyaç duyulabilir.

Google Link Şikayetleri ve Diğer Link Şikayetleri İçin Profesyonel Destek

Google’dan kendinize ait veya başka yayın platformlarına ait olan, kişiliğinize, sosyal konumunuza olumsuz etki gösteren, maddi – manevi zarara uğramanıza sebep olan linkleri silmek veya engellemek istiyorsanız, Distile Online ekibinden destek alabilirsiniz. Distile Online, 2010 yılından bu yana, uluslar arası internet sitelerinden ve Google’dan link kaldırma çalışmalarını sürdürmektedir. Deneyimli bir ekiple hizmet veren kuruluşumuz, link şikayeti konusunda yasal ve teknik takibat işlemleri yapar ve kısa sürede çözüme ulaştırır.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Google linkleri şikayet” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir