GOOGLE ÖNERİLERİ NASIL YOK EDİLİR

GOOGLE ÖNERİLERİ NASIL YOK EDİLİR

GOOGLE ÖNERİLERİ NASIL YOK EDİLİR?

Arama motorlarının kullanıcı dostu yenilikleri ve güncellemeleri ile birlikte yakın zaman öncesine kadar yaşamımıza giren arama önerileri bazen kullanıcıları rahatsız edecek duruma gelebilir. Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, arama platformu üzerinde, belirli kelimelere göre yanıt veren öneriler sunmaktadır. Arama önerilerini Google’dan kaldırmak ise sıradan bir internet kullanıcısı için çok kolay bir süreç olmayabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Arama önerileri, belirli bir mantık zinciri sonucu sunulsa da, çoğu zaman sunulan öneriler istediğimiz sonuçlarla ilgili olmamaktadır. İstatistiksel bir yazılımla çalışan önerilerde arama kelimeleri veya kelime gurupları, bizi belirli sonuçlara ve internet sitelerine yönlendirmektedir. Bazı durumlarda ise arama önerileri kimi kişi ve kuruluşları rahatsız edecek sonuçların görüntülenmesine neden olmaktadır. Böyle durumlarda Google’dan arama önerilerini silmek için uzman bir kuruluşun desteği gerekebilir.

GOOGLE ÖNERİLERİ NASIL YOK EDİLİRKişisel bilgisayar, telefon veya tabletimizde, arama motorlarında çıkan arama önerilerini kaldırmak için hesap ayarlarına girerek, gizlilik seçeneklerini inceleyebiliriz. Yine de arama önerilerini kaldırmak her zaman mümkün olmamaktadır. Çoğu uzman internet kullanıcısı bile bu sorun karşısında zorlanabilmektedir. Özellikle istemediğimiz önerilerin farklı kullanıcılar tarafından arama motorlarında görüntülenmesi konusunda çok daha teknik bir çalışmanın yapılması gerekebilir.

İstenmeyen arama sonuçlarını kaldırmada veya kişisel bilgisayarınızdaki önerileri silmede sorun yaşıyorsanız, deneyimli teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz. Google önerilerini internetten kaldırmanın yanında, ekibimiz tüm arama motorlarından içerik kaldırma konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Distile Danışmanlık, 2010 yılından bu yana internetten bilgileri silme konusunda hukuki ve teknik çalışmalar yürütmektedir. Kişisel internet danışmanlığı da dahil olmak üzere, internet ortamında çok daha başarılı sonuçlar almak için de, online algı yönetimi çalışmalarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Çok daha güvenli bir internet kullanımına kavuşmak ve itibarınıza zarar verebilecek içerikleri internetten silmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

0850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir