Google Önerileri Ne İşe Yarar

Google Önerileri Ne İşe Yarar

Google Önerileri Ne İşe Yarar?

Her ev içerisinde internet kullanımı yoğunlaşmış durumdadır. Aklımıza takılan, merak edilen, öğrenmemiz gereken birçok konu için internet de aramalar yaparız. Tabi çok fazla arama motoru yazılımı vardır ama dünya geneli olarak en çok google tercih edilmektedir. Çünkü google arama motorları ve önerileri en çok sevilen, en kullanışlı olan yazılımdır. Belki birçok kişi “Bu google leb demeden leblebi diyor ama nasıl oluyor” demektedir. Aslında cevabı basittir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google alt yapısı ve yazılımı gereği ilk öncelik olarak sizin geçmişinde kayıtlı olan verileri göz önünde bulundurarak bu önerileri size sunmaktadır. Diğer bir neden ise anahtar kelime olayından kaynaklanmaktadır. Anahtar kelime de bir metin ve ya paylaşımda kullanılan ve anahtar kelime olarak belirtilen kelimelerdir. Bu özellik kullanıcıları yaptıkları ramlarda daha kolay çözüme ulaşmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Google Önerileri Ne İşe YararGoogle Arama Önerileri Kaldırılabilir Mi?

Google’nin bu eşiz özelliği bazı insanlar tarafından belki hoş karşılamamaktadır. Gerek karşılarına çıkan uygunsuz öneriler, gerek istemedikleri kişilerin karşılarına sık çıkmaları gibi kişisel nedenlerden bu özellikten kurtulmak isteyebilmektedir. Tabi bu durumda bu arama önerileri özelliği isteğe göre kaldırılabilmektedir.

Bilgisayarınızdan google önerileri kaldırmak için bilgisayarınızda açık olan google hesabınıza girmelisiniz. Resminizin yanında yer alan hesabım sekmesine girin. Oradaki kişisel bilgi gizlilik ayarları sekmesinde ayarlarınızı istediğiniz gibi düzenleyin.

Arama Önerilerini Kaldırmak İçin Distile

Sürekli karşınıza çıkan google arama önerilerini kaldırma işlemini başaramadıysanız ya da bu işler ile uğraşacak vaktiniz yok ise sizin imdadınıza distile danışmanlık sev seve yetişmektedir. Uzun yıllardır bilişim sorunları sektöründe uzmanlaşan ve profesyonel olan ekibi ile çalışarak birçok medya ve internet sorununu çözüme ulaştıran distile sizde hızlı bir çözüm sunacaktır.

Distile sadece google arama önerileri kaldırma da değil, google video kaldırma, istenmeyen resimleri silme, online itibar, olumsuz içeriklere müdahale etme, telif hakları koruma, internetten haber kaldırma gibi dada birçok alanda sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmetlerden faydalanabilmek için ve daha detayı bilgi edinmek için distile danışmalık ile irtibata geçerek distile yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir