www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google Önerileri Neden Önemli | Distile

Google Önerileri Neden Önemli

Google Önerileri Neden Önemli?

İnternette en çok kullanılan arama motoru googledir. Google arama motoruna kelime yazıldığında karşınıza çıkan liste google arama önerisidir. Google de bu öneri arama yapanların istedikleri araştırmaya daha kolay ulaşmasını sağlamak için hazırlanan bir sistemdir. Birçok kişi bu sistemin nasıl çalıştığı leb demeden leblebi dediğini nasıl anladığını hep merak etmiştir.

Google arama motoru yazılımında alt yapı olarak arama kutusuna yazılan kelimelerden ilk önce daha önce yaptığınız aramalar öneri olarak karşınıza çıkmaktadır. Geçmiş zamanda yapılan tüm aramalar arka planda hafızada tutulmaktadır. Bu sebeple daha önce yapılan aramalar, konum yer bildirimi, internet sitelerde kullanılan anahtar kelimeler google arama önerisi olarak sunulmaktadır.

Google Arama Önerisi Nasıl Silinir

Google de arama yaparken karşılaştığınız öneriler belirli bir zamandan sonra sizi rahatsız ediyor ise bu önerileri bir müddet sonra silebilirisiniz. Bunun için sık aralıklarla geçmişinizi temizlemek, konum ve yer bildirimlerini pasif etmek gerekir. Ancak bazı aramalar anahtar kelime ve google alt yapısı gereği ayarlı olduğu için bu google arama önerilerini silme işlemini sadece uzmanlar yapabilmektedir.

Google arama önerilerinden rahatsız olma nedenlerinden biri de genel olarak uygunsuz rastlanılan öneriler olabilmektedir. Çocuklar için hoş olmayan bir durum olduğu için aileler bu gibi önerileri tamamen silmeyi istemektedir. Bu durumda google önerisini silmek için bilişim sektöründe uzman olan şirketlerle irtibata geçmek gereklidir. Distile danışmanlık bilişim dünyasında oluşan her türü sorunları en kısa sürede çözebilen bir firmadır.

Distile İle Google Önerisi Silme

İnternette karşılaşmak istemediğiniz ve ya iyileştirmek istediğiniz her türlü bilişim sorunlarını distile danışmalığa yönlendirebilirsiniz. Distile danışmanlık sizin adınıza google önerisi silme, internetten video kaldırma, izinsiz yayınlanan haberleri internetten kaldırma, olumsuz içeriklere anında müdahale etme, online itibar yönetimi, sosyal medya danışmanlığı gibi birçok alanda yardımcı olmaktadır.

İnternet ortamında yaşadığınız sorunları çözmek için vaktiniz yok ama bu sorunların acilen giderilmesi gerekiyor ise distile danışmanlıktan destek alabilirsiniz. Tüm bu problemler veya daha farklı sorunlar için daha detayı bilgi alma için distile danışmanlık yetkilileri ile irtibata geçip bilgi alabilirisiniz.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...