Google önerilerini kaldırma

Google önerilerini kaldırma

Google önerilerini kaldırma

İnternet kullanıcılarının arama seçenekleri arasında son yıllarda öne çıkmaya başlayan Google arama motoru, kullanım kolaylığı ve geliştirilmiş ek özellikleriyle en çok kullanılan arama motorlarından biri haline geldi. Milyonlarca bilginin yer aldığı internet ortamı içerisinde aradığımızı bulmak için sadece kelimelerden yararlanabiliyor, doğrudan URL adresi girmeden istediğimiz sitelere kolayca ulaşabiliyoruz. Peki, Google arama motoru nasıl çalışır? Google arama platformu bizlere web indekslerine dayalı sonuçları getirir ve böylece kullandığımız kelimelere en uygun sitelere erişim sağlamamıza yardımcı olur. Bunu özel yazılımlarla sağlayan Google’da öncelikle arama sonucuna uygun sayfalar ortaya çıkar ve bu sayfalar linkler sayesinde diğer sayfalara ulaştırılır. Sonuç olarak bizler binlerce sayfaya bu şekilde hızlı erişim sağlarız. Bu özellik bazen “Google Önerileri” adı verilen durumun ortaya çıkmasına neden olur. Eğer, Google önerilerini kaldırmak istiyorsanız deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Google önerilerini kaldırmaGoogle arama motorunun size sunduğu öneriler sizi rahatsız ediyor veya vakit kaybına neden oluyorsa, deneyimli ekibimizden teknik danışmanlık hizmeti alabilir, önerileri internetten temizleme şansı bulabilirsiniz. Sürekli olarak karşınıza çıkan içeriklerin temizlenmesinin yanında, Google’dan içerik kaldırma hizmetleriyle ilgili olarak bizden destek alabilirsiniz. Google’dan içerik kaldırma hizmeti, sizin arzu etmediğiniz içeriklerin, karalama haberlerinin, itibarınıza gölge düşüren görüntülerin veya yorumların internetten kaldırılması hizmetidir. Google öneri kaldırma yanında, sizi rahatsız eden içeriklerin hızlı ve güvenli bir şekilde internet dünyasından silinmesini istiyorsanız, Distile Danışmanlık sizin adınıza hukuki ve teknik çalışmaları devreye sokacaktır. Ekibimiz, 2010 yılından bu yana internet mağduriyeti yaşayan kişi ve kurumlara hizmet sunmaktadır. Günümüze kadar binlerce içeriği internetten silme işlemi yapan ekibiz, siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlı internet danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Google önerilerini kaldırma ve Google’dan içerik kaldırma hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir