Google Önerilerini Kolayca Temizleme

Google Önerilerini Kolayca Temizleme

Google Önerilerini Kolayca Temizleme

İnternet her evde olması gereken zorunlu ihtiyaç halini almış durumdadır. İnternet ortamı kullanım amacına göre faydalı olabildiği gibi zararlı da olabilmektedir. Özellikle google arama motorlarında yapılan arama önerileri can sıkıcı ve siniri bozucu önerilerde bulunabilmektedir. Birçok kişi sadece interneti kullanıp ne gibi özellikleri olduğunu bilmediğinden alınabilecek önlemeleri uygulayamamaktadır. İnternet de yapmak istediğiniz aramalarda google önerilerini kaldırma işlemi yaparak rahat edici durumdan kurtulabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google alt yapısı gereği kullanıcıya kolaylık sağlamak amacı ile daha önce yapılan aramaları hafızada tutmaktadır. Yazdığınız bir kelime de karşınıza birçok arama önerisi içeriklerde oluşturulan anahtar kelimelerden dolayı çıkmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için google hesabınızın gizlilik ayarlarından hafıza temizleme yapabilirsiniz. Ancak yinede tamamen google arama önerilerini kaldırma işlemi yapmış olmazsınız. Çünkü başka yerden yayınlanan içeriğin anahtar kelimelerine müdahale edemezsiniz. Bu durumda bu işlerde uzman olan profesyonel bir destek almanızda faydalı olacaktır.

Google Önerilerini Kolayca Temizleme

Google Arama Önerilerini Silme

Dünya genelinde en çok kullanılan arama motoru googledir. Google diğer arama motorlarına göre daha çok özellikli, kullanımı kolay ve anlaşılır bir yazılımda hazırlanmıştır. Ancak bu rahat kullanımı olan özellikler istemediğimiz durumlarla karşı karşıya kalmamızı sağlayabilmektedir. Bu durum kimi zaman uygunsuz öneri kimi zaman sevmediğimiz bir olayı önerebilmektedir. Sık sık karşımıza çıktığı için ya da kişisel bilgisayarımızı çocuklar ve ya misafir olan biri kullandığı için istenmeyen arama önerileri silme yollarını araştırmaya başlanmaktadır.

Distile İle Google Arama Önerileri Kaldırma

Bilişim sektöründe uzun zamandır hizmet vermekte olan distile işinde profesyonel hizmet vermektedir. Distile danışmanlıkta görev yapan her personel kendi alanında deneyim sahibi uzmanlardır. İnternet ortamında istemediğiniz ve yasal maddelerde yer alan kurallar dâhilinde olan tüm içerikler ve haberler kaldırılabilmektedir.

Kendi yapacağınız arama önerileri silme, içerik kaldırma, resim temizleme işlemlerinde hem tam etkili olamazsınız hem de zaman kaybı yaşamış olursunuz. Her bir aşamada ve işlemde bilişim avukatlık alanında bilgi sahibi olan distile ile her türlü sorunlarınız için çözüm yardımı alabilirsiniz. Bilişim sorunları ve çözüm yolları için distile yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Önerilerini Kolayca Temizleme” te bir düşünce

 1. süleyman eken diyor ki:

  iyi günler, google da arama kısmına ismimiz yazınca gelen otomatik önerileri sildirmek istiyorum. Sanırım google tüm herkesin aramaları kaydediyor ve bizi yazma zahmetinden kurtarmak için arama tahmini öneriyor. Ama ismim yazılınca rahatsız edici tahminler çıktığı için, bunları kaldırtmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

  Teşekkürler…

  • Distile diyor ki:

   Süleyman Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. İnternette ve arama motolarında da arama tahminlerini ve önerilerin temizlenmesi ve kaldırılması için işlemler yapabilirsiniz. Distile olarak arama önerilerini bize sildirebilirsiniz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir