www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google Önerisi Nasıl Temizlenir | Distile

Google Önerisi Nasıl Temizlenir

Google Önerisi Nasıl Temizlenir?

İnternet olan evlerin çoğu google arama motorunu kullanmaktadır. Arama motorlarına henüz birkaç kelime yazarken hemen altında açılan pencerede google arama önerileri görünür. Bu verilen öneriler bazen çok işimize yarar bazen de sinir bozucu olabilir. Her iki durumda da google önerileri her zaman çıkmaya devam eder.

Google arama önerilerinden kurtulmak için uğraşanlar genel olarak çözüme net olarak ulaşamayabilir. Bu öneriler google arama motorunun alt yapısında oluşturulan sistemin yönlendirmesi ile karşımıza çıkmaktadır. Geçmiş zaman da yapılan aramalar google veri tabanının geçmişinde kayıt altında tutulur. Kayıt edildikten sonra tekrar arama yapıldığında bu öneriler, geçmiş ziyaret edilen siteler öncelikli olarak önerilir.

Google Önerilerini Temizleme

Google arama motoru üzerinde yapılan aramalarda karşınıza çıkan google önerileri temizlemek ve kaldırmak istediğiniz de ilk yapmanız gereken google geçmişini temizlemek olmalıdır. Bazı konum isteyen yerleri bulma gibi yapılan aramalarda konum bilgileriniz kayıtlı ve aktif ise yaptığınız aramaları da bu lokasyon üzerinden arama yaparak size önermektedir. Bir başka google arama önerisi yapıldığında verilen öneri nedeni ise anahtar kelimelerdir. Bu anahtar kelimeler site içerisine yazı ekleyen yazarlar ve editörler tarafından yayına verilmeden yapılan ayarlar ve işaretlemeler doğrultusunda yapılmaktadır.

Google önerleri silmek istediğinizde istediğiniz kadar gelişme olmadı ise bilişim konularında uzman desteği almak daha doğru olacaktır. İşinde uzman olan distile danışmanlık ile her türlü bilişim ve sosyal medya sorunları en kısa süre çözülmektedir.

Distile İle Google Önerileri Silmek

Çok uzun yıllardır internet, bilişim ve sosyal medya mecraları üzerinde oluşan sorunları çözme hizmeti veren distile danışmanlık google önerilerini de sizin adına temizlemektedir. Bazı bilişim sorunları çok uğraş ve zaman isteyen işlemler gerektirdiği için birçok kişi bu sorunlarla ilgilenmektedir.

Halbuki tüm internet sorunları için distile danışmalık ile iletişime geçerek bilgi ve destek aldığınızda, sizin yerinize bütün problemleri sizi yormadan distile ekibi çözmektedir. İnternetten haber kaldırma, video ve resim silme, online itibar ve telif hakkı koruma, izinsiz logo ve marka kullanımlarını durdurma gibi birçok alan da hizmet vermektedir.

 Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN