Google Otomatik Tamamlama Önerilerini Kaldırma

Google Otomatik Tamamlama Önerilerini Kaldırma

Google Otomatik Tamamlama Önerilerini Kaldırma

İnternet kullanıcılarının arama motorları arasında google son yıllarda en çok tercih edilenler arasına girmiştir. Hayatımızı kolaylaştıran internet sayesinde arama motorlarına aramak istediğimiz konu hakkında kelimeleri yazarak istediğimiz siteye kolayca ulaşma imkânı vermektedir. Özel yazılımlar sayesinde ilk önce aramak istediğiniz konu hakkında sayfalar açılır ve linkler sayesinde de konu hakkında diğer sitelere yönlendirilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kısaca birçok siteye en hızlı ulaşmamızı sağlayan google bundan dolayı google önerileri denilen durumu göz önüne çıkarmaktadır. Aradığınız bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanıza ise otomatik tamamlama adı verilmektedir. Sizin yaptığınız aramalar internette teme bazen l alındığı gibi diğer kullanıcıların yaptığı aramalarda da temel alınabilmektedir.  Peki google otomatik tamamlama önerilerini kaldırmak istiyorsanız bu konuda işinde uzman olan ekiplerden destek alabilirsiniz.

Google Otomatik Tamamlama Önerilerini KaldırmaGoogle Otomatik Tamamlama Önerileri Nasıl İşler

İnternette google hesabınız ile dolaşırken otomatik tamamlama hesabınızdaki aramaları da temel alabilir. Peki google otomatik tamamlama nasıl işler bu konuya bir göz atalım. Arama motoruna yazmış olduğunuz kelimeler otomatik tamamlama sayesinde tamamlanır ve bulmak istediğiniz konuyla alakalı siteyi karşınıza çıkarabilir. Bu özelliğin en yaygın kullanıldığı alanlar ise popüler arama siteleri veya haber siteleri olmaktadır.

Google de karşınıza çıkan arama tahminlerinin popüler olanları kaldırabilirsiniz. Fakat tahmin yürütme özelliğini google arama motorundan tamamen kaldırmanız pek de mümkün değildir. Bazen bu tahminler can sıkıcı olabilir ve kişilerin veya firmaların itibarını zedeleyebilmektedir. Tahminlerin kaldırılabilmesi için sitelerle irtibata geçmenizde fayda vardır.

Distile ile Otomatik Tamamlama Önerilerini Kaldırma

İnternette karşılaşabileceğiniz her sorunda alanında tecrübeli ekibiyle distile yıllardır müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Distile ile otomatik tamamlama içeriklerini kaldırmak için irtibata geçerek destek alabilirsiniz. Özellikle popüler tahminlerde sizin hakkınızda olumsuz rahatsız edici içerikler söz konusu ise distileye danışarak yardım alabilirsiniz.

Distile ekibi sosyal medya ve internet üzerinden fotoğraf ve video gibi daha birçok içeriği tamamen kaldırmaktadır. Bunun yanında google üzerinden de kaldırılması istenilen her türlü paylaşımı silmektedir. Distile danışmanlığın internet sitesini inceleyerek telefon numarasından irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir