Google resmimi nasıl kaldırırım

Google resmimi nasıl kaldırırım

Google resmimi nasıl kaldırırım?

İnternet kullanıcıları dünyanın önde gelen arama motoru olan Google’dan istenmeyen bilgilerin kaldırılması konusunda yeterli bilgiye sahip olmadıkları için mağdur konumuna düşebiliyorlar. Eskiden yüklenmiş bir resim veya gizli olarak çekilmiş bir fotoğraf gibi içeriklerin yanında; haber sitelerine konu olmuş fotoğrafların veya telif hakkıni ihlal eden resimlerin aramalardan kaldırılması talepleri için de kullanıcılar güvenilir bir destek hizmetine ihtiyaç duyar. İnternette mağduriyet yaratacak her türlü görüntünün öncelikle arama motorlarından kaldırılması gerekir. Bu zorlu süreç yerine getirilse bile resimler farklı mecralarda ya da çeşitli internet arşivlerinde kalmaya devam eder. Bu da o resimlerin tekrar ortaya çıkma riskini doğurur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Resimlerin kalıcı olarak internetten silinmesi konusunda önceliğimizi Google arama motoruna vereceğiz. Peki, Google bize bu konuda destek oluyor mu? Google Araçlarda yer alan şikâyet talebiyle resimlerinizi yayınlayan internet sitelerinizi bildirebilirsiniz. Bu girişim, rahatsız edici resmi yayınlayan internet sitesinin doğrudan aramalardan kaldırılmasına yöneliktir. Bunun dışında Google Destek üzerinden ilgili içeriklerin görüntülenmemesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm bu girişimler yüzde yüz başarıyla sonuçlanacak anlamına gelmez. Google’ın bir içerik kaldırma hizmet politikası vardır. Google genellikle şu tür içerikleri kaldırma konusunda internet kullanıcılarına destek olur:

 

 

 

  • Google resmimi nasıl kaldırırımİmza görsellerinin Google’dan kaldırılması
  • Gizli kayıt bilgilerinin Google’dan kaldırılması
  • Banka hesap numaralarının Google’dan kaldırılması
  • Kredi kartı bilgilerinin Google’dan kaldırılması
  • Cinsel istismar görüntülerinin Google’dan kalındırılması
  • Müstehcen görüntülerin Google’dan kaldırılması
  • Kişisel tıp kayıtlarının Google’dan kaldırılması
  • Telif hakkı ihlal eden içeriklerin Google’dan kaldırılması

Google politikaları kapsamındaki bilgilerin veya resimlerin kaldırılması için destek hizmetini kullanabilir, internette yer alan ve size ait olan içeriklerin kaldırılması için hukuki mücadele başlatabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının büyük sıkıntı çektiği bu alanlarda güvenilir bir dost eli ihtiyacı duyarsanız ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Google’dan resim kaldırma başta olmak üzere, her türlü internet ortamından bilgi kaldırma konusunda deneyimli olan ekibimiz, 2010 yılından beri geniş kapsamlı bir hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Sizi yaşadığınız mağduriyetlerden kısa sürede kurtaracak olan ekibimiz yurtiçi ve yurtdışı internet hukukuna hâkimdir. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir