GOOGLE SONUÇ SİLDİRME PROGRAMI

GOOGLE SONUÇ SİLDİRME PROGRAMI

GOOGLE SONUÇ SİLDİRME PROGRAMI

Şirketler ve Markalar İçin Google Sonuç Sildirme Programı

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Milyarlarca verinin internet kullanıcıları tarafından erişilebilir olduğu arama motorları, şirketiniz veya markanızla ilgili pek çok bilgiyi barındırmaktadır. İnternet üzerinde kendinizi etkin kılmak için yaptığınız girişimlerin yanında, sizin dışınızda meydana gelen haber, yorum, resim veya videolar, itibarınız açısından size olumsuz olarak geri dönebilir. İnternet araçlarını güçlü bir şekilde kullanmanız ve özellikle sosyal medyada doğru bir planlamayla hareket etmeniz, hedefinizde yer alan kitleyle başarılı bir iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

İnternet ortamında başarı asla bir tesadüf değildir!

Var olan internet sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda hedeflerinizle doğru orantılı olarak içerikler sunmalı ve başarınızı her an test etmelisiniz. Ancak yukarıda saydığımız kontrol dışı içerikler başarınıza ve itibarınıza zarar verebilir. Bunun için arama motorlarından ve internet sitelerinden zararlı paylaşımların silinmesi gerekir. Uzman danışmanlarımız tarafından uygulanacak “Google Sonuç Sildirme” programımız sayesinde arama motorlarından internet sitelerine kadar geniş kapsamlı içerik temizleme çalışmaları yapılabilir. İçerik silme programımız şöyle çalışır:

 

 

 

 

  • GOOGLE SONUÇ SİLDİRME PROGRAMIGoogle ve diğer arama motorlarının taranması
  • Olumsuz içeriklerin arama motorlarından temizlenmesi
  • İçeriklerin internet sitelerindeki izlerinin takibi ve bu sitelerden veri silme çalışmaları
  • Habere konu olan negatif içerikler için haber sitelerinden içerik kaldırılması
  • Dileyen müşterilerimiz için online algı yönetimi – sosyal medya danışmanlığı hizmetleriyle daha etkili iletişim stratejilerinin oluşturulması ve takipçi oranının arttırılması

Şahıslar İçin Google İçerik Kaldırma Programı

Distile Danışmanlık kuruluşu olarak şirketler için geçerli olan hizmetlerimizi şahıslar için de yerine getiriyoruz. İnternette size yönelik zarar verici paylaşım ve içeriklerin silinmesi için Google içerik silme programından ve diğer internet araçlarından içerik silme çalışmalarından kolayca yararlanabilirsiniz. Haksız yere kullanılan görüntülerden, şahsınıza yönelik karalayıcı haberlere kadar geniş alana yayılan tüm içerikleri Google’dan kaldırma ve internetten temizleme çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir