Google sonuçlarında bazı sitelerde adım geçiyor

Google sonuçlarında bazı sitelerde adım geçiyor

Google sonuçlarında bazı sitelerde adım geçiyor!

İnternet sitelerinde yer alan resim, fotoğraf, video ve yazılı içerikleri veri tabanında toplayıp, internet kullanıcılarına sunan arama motorları arasında en çok kullanılanlardan biri de Google arama motorudur. Yaptığımız incelemelerde internet kullanıcılarının büyük çoğunluğunun, çeşitli bilgilere ve internet sitelerine girmek için, bu arama motorunu tercih ettiğini görüyoruz. Dolayısıyla, bir internet kullanıcısı sizinle, şirketiniz veya markanızla ilgili olarak verilere ulaşmak için, öncelikle arama sonuçlarına göz atıyor. Böyle bir durumda arama sonuçlarında nasıl yer aldığınız, doğrudan veya dolaylı olarak sizin başarınızı, itibarınızı ve kazancınızı belirliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Google sonuçlarında bazı sitelerde adım geçiyorHakkınızda olumsuz içerikler varsa ve bu itibarınıza gölge düşürüyorsa, Google arama sonuçlarından bilgi silme işlemlerinin uygulanması gerekiyor. Eğer sizin isminizi, sizden izinsiz olarak ve karalayıcı şekilde barındıran siteler varsa ve adımın geçtiği internet sitelerinden adımı kaldırmak istiyorum, diyorsanız; yine bu sitelerden ve arama sonuçlarından isim kaldırma işlemlerinin uygulanması gerekiyor.

İnternet bilgiye saniyeler içinde erişmenin mümkün olduğu, oldukça yararlı bir araçtır. Ancak bu araç, çoğu zaman yoğun bilgi kirliğinin yaşandığı bir ortama dönüşebilir. Adınızı ya da sizinle ilgili verileri barındıran internet sitelerinin olması veya sizinle, markanızla veya şirketinizle ilgili olumsuz haber ve yorumların yer alması elbette bu dünyadaki varlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

İnternetten isim kaldırmak için, bir an önce harekete geçmeniz daha uygun olacaktır. İnternette itibarınızı lekeleyen içerikler adınızın geçtiği internet siteleri ile sınırlı değildir. Hakkınızdaki olumsuz yorumları internetten kaldırmak, internetten tweet kaldırmak, arama sonuçlarından video kaldırmak gibi birçok çalışma, konusunda uzman bir ekip tarafından yerine getirilebilir.

Distile Danışmanlık ile internette itibarınızı koruyabilirsiniz. Google’dan ismimin geçtiği siteleri kaldırmak istiyorum, markamı veya telif haklarımı korumak istiyorum veya hakkımdaki haberleri Google’dan kaldırmak istiyorum, diyorsanız, profesyonel ekibimizin teknik ve yasal çalışmalarından istifade edebilirsiniz.

Google’dan içerik kaldırmakta sorun yaşıyorsanız, geç olmadan doğru desteği almalısınız. İnternette itibarınızı koruyan ve sosyal medya çalışmalarıyla başarınızı yükselten Distile ekibi, 7-24 sizin yanınızda olacaktır.

İrtibat İçin

 +90 850 885 1012

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir