Google Sonuçlarının Görünmemesini Sağlamak

Google Sonuçlarının Görünmemesini Sağlamak

Google Sonuçlarının Görünmemesini Sağlamak
Google arama motorunda istemediğiniz sonuçlar mı yer alıyor? Size ait verilerin, resimlerin, video veya haberlerin görüntülendiği Google arama motorundan bu sonuçları kaldırmak mümkün mü? Google’dan sonuçları kaldırma sorunları takipçilerimizin merak ettiği en önemli konuların başında geliyor. Başkasının elinde kişisel verilerin yer alması ve bunların sorumsuzca paylaşılması sorunu bu gibi soruların gelmesindeki en büyük nedenlerden biri. Her türlü insani hakkımızı ihlal eden bu içerikleri arama sonuçlardan kaldırmamız gerekir.
Google arama motorunun içerik kaldırma konusunda belirli kriterleri vardır. Bu kriterlere uyan içeriklerin kaldırılması diğer içeriklere göre biraz daha kolaydır. Bazılarıysa isim, soy isim veya sosyal medyada yer alan resimleri gibi içeriklerin kaldırılmasını talep eder. Açıkçası böyle sıradan bilgileri Google’dan silmek veya internetten kaldırmak zordur. Bu konuda kuruluşumuzdan profesyonel bir destek almanız yerinde olur. Silmek veya kaldırtmak istediğiniz içerik her ne olursa olsun, söz konusu bu içeriklerin arama sonuçlarında görüntülenmesini engellemek onları tamamen internetten kaldırmak anlamına gelmez.

Google Sonuçlarının Görünmemesini Sağlamak
İnternetten sonuç kaldırmak ile Google’dan kaldırmak iki farklı alandır. Bazen her ikisi için farklı girişimlerde bulunmak gerekebilir. Google’dan içerik sildirmenin belirli kuralları olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Peki, Google hangi bilgilerin silinmesi konusundaki başvurulara öncelik veriyor? Dünyanın önde gelen arama motoru bu konuda önceliğini banka hesap bilgilerine, kimlik bilgilerine, imza örneklerine, taciz veya müstehcen görüntülere veriyor. Böylesi içerikler söz konusu olduğunda Google’a internet üzerinden başvurulabilir veya hukuki girişimlerde bulunulabilir.
Arama sonuçlarından içerik kaldırma konusunda istediğiniz sonuçlara ulaşamıyor, mağduriyetinizi gideremiyorsanız deneyimli ekibimizle temasa geçebilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz içerik ne olursa olsun, ekibimizden yardım alabilir, gizlilik kurallarımız çerçevesinde bu içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İnternet hukukuna hâkim, teknik takip ve raporlama hizmetleri konusunda deneyimli ekibimiz, aramalardan ve internet ortamlarından istediğiniz sonuçları sildirme konusunda gerekli adımları anında atacaktır. Verdiğimiz en temel hizmetlerden bazıları şöyledir:

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google sonuçlarını silme
Google arama önerilerini temizleme
Google’dan haber kaldırma
Google’dan görüntü kaldırma
Google’dan kişisel verileri sildirme

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:
+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir