GOOGLE TAMAMLAMA İÇERİKLERİNİ SİLME

GOOGLE TAMAMLAMA İÇERİKLERİNİ SİLME

GOOGLE TAMAMLAMA İÇERİKLERİNİ SİLME

Google Otomatik Tamamlama Nedir?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google, dünyanın önde gelen arama motorlarından biri olarak kullanılmaktadır. Google arama motoru ve Chrome tarayıcısı, kullanıcılarına birçok özellik ve de uygulama desteği sunmaktadır. Bu özelliklerden biri kullanıcılarının aramalarına hızlı bir şekilde yanıt vermeyi sağlayan otomatik tamamlama özelliğidir. Sizler, arama kutusuna veya adres çubuğuna aradığınız kelimeyi yazarken, size yardımcı olacak tamamlama özelliği bunun için arama tahminlerini kullanır.

Bu tahminler sizin yaptığınız aramaları temel aldığı gibi, diğer internet kullanıcılarının yaptığı aramaları da temel alabilir. Önceki arama kelimelerinin yanında Google daha önceki ziyaret adreslerini ve çerez içeriklerini bilgisayarınıza kaydedebilir. Kelimelerin otomatik olarak tamamlanarak arama kolaylığı sağlayan bu hizmetin ve kaydedilen içeriklerin nasıl kaldırılacağını incelemeden önce bu hizmetin çalışma prensibini inceleyelim.

Google Otomatik Tamamlama Nasıl İşler?

Google hesabınızla giriş yaptığınızda otomatik tamamla bu hesaptaki aramaları temel alabilir. Yazdığınız arama kelimeleri ve terimler bu tamamlama özelliği sayesinde tamamlanır. Bu özelliğin temel aldığı bir diğer özellik ise popüler internet aramalarıdır. Buna öne çıkan haberler de dâhildir.

Google Otomatik Tamamlama Özelliğini Kapatma

Bu özelliği kapatmak için Ayarlar bölüme giriş yapıp otomatik tamamlama özelliğinden popüler haberleri kaldırabilirsiniz. Bunun dışındaki tahmin yürütme özelliği Google’da kullanılmaya devam etmek zorundadır. Fakat bu tahminlerden bazıları rahatsız edici veya itibarınıza gölge düşürücü bir şekilde yer alabilir. Bunların kaldırılması için Google ve internet siteleriyle irtibata geçmeniz gerekebilir.

 

 

 

GOOGLE TAMAMLAMA İÇERİKLERİNİ SİLMEDistile Danışmanlık İle Olumsuz Otomatik Tamamlama İçeriklerini Kaldırma

Google üzerinden otomatik tamamlama içeriğini kaldırma ve internetten veri kaldırma desteği için Distile Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz. Popüler haber önerileri konusunda sizi ilgilendiren rahatsız edici paylaşımlar söz konusu ise bunların kısa sürede internetten kaldırılması gerekir. İtibarınızı sanal ortamda takip edecek olan Distile ekibi, Google’dan paylaşım kaldırma ile ilgili pek çok çalışma yürütmektedir. Teknik ve hukuki girişimlerle itibarınızı korumak, 2010 yılından bu yana hizmet sunan profesyonel ekibimizin öncelikli görevidir. Bununla beraber, internetten içerik kaldırmayla ilgili her türlü talebiniz için ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir