Google Üzerinde Görünmesini İstemediğiniz Haberler

Google Üzerinde Görünmesini İstemediğiniz Haberler

Google Üzerinde Görünmesini İstemediğiniz Haberler

Google haberlerden haber silme ile istenmeyen haberleri engellemeye yeni bir boyut kazandırıyoruz. Distile Danışmanlık olarak sizlerin itibarını korumak için özel bir ekip ve internet siteleri hizmeti sunuyoruz. Hakkınızda çıkan eski haberleri kaldırmak veya sizi rencide edecek haberleri internet sitelerinin içeriğinden kaldırmak için talebiniz doğrultusunda 7/24 hizmet veriyoruz. İstenmeyen haberleri kaldırmak sizi şahıs, şirket veya marka olarak korumak için gerçekleştirilen bir hizmettir. Adınızın kirletilmesi, internet üzerinde hedef kitlenizi azaltacak yorumların yapılması ve çeşitli internet hırsızlıkları sizin itibarınızı lekeler ve kazancınızı azaltır. Bunu engellemenin yollarından biri negatif içeriklerin internet üzerinden temizlenmesidir. Olumsuz yorumları kaldırma, hakkınızda karalama amacı taşıyan videoları kaldırma ve haber takip hizmetleri sizi korumak ve başarıya taşımak için atılan adımlardır. Tek başınıza gerçekleştiremeyeceğiniz yoğun internet takibi işlemlerinizi ekibimiz sizin için gerçekleştirecektir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

google-uzerinden-bilgi-kaldirma

Sizin doğrudan veya kurumsal kimliğinizi zan altına bırakacak haberlerin temizlenmesini istemek en doğal hakkınızdır. Kanunlar bu gibi durumlarda sizin yanınızda olacaktır. Ancak haber temizlik işlemlerinde internet sitelerinin her biri aynı hızda size yanıt vermez ve hakkınızdaki haberlerinizi barındırmaya devam edebilirler. Uzman ekibimiz bu konuda çalışmalarını sürdürürken sizi korumak adına dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da yer alan haberleri kaldırma hizmetini devreye sokar. Böylece haberleriniz büyük oranda gizlenebilir. Bunun yanında sunduğumuz Google üzerindeki içerikleri düzenleme hizmetleri sayesinde sizinle ilgili olumlu içerikleri devreye sokma şansı bulabilirsiniz.

Google ilgili aramalar kaldırma ve silme hizmetlerimiz sizlerin sosyal medya üzerindeki itibarınızı korumaya ve geliştirmeye yönelik hizmetlerdir. Takipçilerinizi, müşterilerinizi, hedef kitlenizi olumsuz içeriklerden koruyarak aranızdaki bağı güçlü tutmak ve  misyonunuz doğrultusunda başarı kazanmak için Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmayı ihmal etmeyin. Güvenli hizmet ve uygun fiyat politikamızdan geç olmadan siz de yararlanın. Milyonlarca kişinin bili ve haber aldığı internet üzerinde nasıl göründüğünüz çok önemlidir. İşinizi şansa bırakmayın ve hemen bu gün irtibat numaramızdan bizi arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir