Google üzerinde sanat eserim yayınlanıyor!

Google üzerinde sanat eserim yayınlanıyor!

Google üzerinde sanat eserim yayınlanıyor!

İnternet üzerinde fikirlerini ve sanat eserlerini korumak isteyenlere yol gösterici bir rehber olması amacıyla bu yazıyı kaleme almaya karar verdik. “Google üzerinde sanat eserim yayınlanıyor, internette telif haklarımı nasıl koruyacağım, internette fikirlerim çalınıyor”, gibi soru ve şikayetleri olan takipçilerimizi yepyeni hizmetlerimizle tanıştıracak, akıllarındaki sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Günümüzde internet kullanımının artmasıyla zamanımızın büyük bir bölümünü internette geçirir hale geldik. Bilgiye ulaşmanın etkin yolu haline gelen sosyal medya üzerinde çeşitli fikir ve sanat eserlerine herkes kolayca erişim sağlayabiliyor. Durum böyle olunca kişisel haklarımızın bir parçası olan fikir ve eserlerin korunması büyük önem arz etmeye başlıyor.

Ne yazık ki, internet üzerinde fikir ve sanat eserlerini yayınlayanların büyük bölümü bu konuda kısıtlı bir bilgiye sahiptir. Haklarını nasıl koruyacaklarını, ihlaller kaşsısında uygulanacak yasal yolları tam olarak bilmeyen kullanıcılar, aynı zamanda yoğun veri akışını izlemekte, eser ve fikirlerini takip etmekte zorlanır hale gelebiliyorlar.

Google üzerinde sanat eserim yayınlanıyor!

Başta Google, Yandex gibi arama motorlarında ve çeşitli internet sitelerinde sanat eserlerini, fikir ve diğer telif konusu olacak içerikleri takip edecek uzman bir ekip ile çalışarak, hakkınızın kötü niyetli kişi ve kurumlar tarafından ihlal edilmesinin önüne geçebilirsiniz. Ülkemizde kişisel ve kurumsal verilerin korunmasını sağlayan Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve koruyucu yasalar, internet üzerindeki verilerin de korunmasını kapsamaktadır.

Distile Danışmanlık olarak sizlere çok boyutlu bir internette veri koruma ve telif hakkı ihlallerini engelleme hizmeti sunuyoruz. Distilasyon adını verdiğimiz hizmetler bütünü, sizi ve itibarınızı internet üzerinde koruyucu bir destek anlamına gelmektedir. Sadece fikir ve sanat eserlerini korumakla kalmayan hizmetlerimiz arasında; internetten haber kaldırma, sahte hesapların kapatılması, Google içeriklerini düzenleme gibi birçok profesyonel hizmet bulunmaktadır.

Unutmayın!

Sözlü ve yazılı içerikleri, yazılımları ve demo yazılımları, bilimsel çalışmaları, güzel sanat içeriklerini, tasarımı size ait resimler/videolar gibi tüm verileri, korunması gereken eserler kapsamında değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle sizin, markanızın veya kurumunuzun sahip olduğu eserleri korumak için uzman bir destek almanız gerekir.

İtibarınızı ve kazancınızı korumak için Distile Danışmanlık ekibiyle size yardımcı olalım.

İrtibat numaramızdan bizi arayarak, internet üzerinde içiniz rahat bir şekilde yer almanın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

 +90 850 885 1012

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir