Google Üzerinden Bilgi Kaldırma

Google Üzerinden Bilgi Kaldırma

 

Dünyanın bir numaralı arama motoru olan Google da artık istenmeyen ve sizlere rahatsızlık veren bilgileri en hızlı şekilde kaldırmanın yollarına kavuşmuş bulunmaktasınız. Size itibar kaybına neden olacak ya da canınızı sıkacak herhangi bir konuda distile ekibi anında devreye girerek kusursuz bir şekilde hizmet vermekte ve bilginin kalıcı bir şekilde bu tür arama motorlarından silinmesine yardımcı olmaktadır. İstediğiniz an hiçbir şekilde paniğe kapılmadan rahatsızlık duymuş olduğunuz konularda uzman ekipten yardım alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

google-eski-haber-silinmesiGoogle Üzerinden Bilgi Kaldırma ve daha fazlası için artık istediğiniz üst düzey kalitede ki hizmetlerle karşı karşıya olacaksınız. Bilgilerin kalıcı bir şekilde silinmesi artık hiç ama hiç zor olmayacak tam aksine en kısa zaman dilimi içerisinde kaldırılacaktır. Kimi zaman bu tür platformlarda yalan yanlış içerikler yer alabiliyor. Bu durumda ister istemez canınızı fazla sıkabiliyor. İşte tüm bunların üstesinden gelebilmeniz için uzun yıllar sektörde kaliteli bir iş performansı ortaya koyan distileden gerekli tüm yardımlarınızı da bir an önce almaya başlayabilirsiniz.

Google yalnızca bir web değildir. Web içerisinde pek çok bilgileri bulmanızı sağlayan bir arama motorudur. Arama sonuçlarından istenilen bilgilerin kaldırılması konusunda da artık distile ekibinden bir an önce yardım almaya başlayabilirsiniz. Sahibi olduğunuz web siteniz, blogger hesabınız, wordpress sitenizle ilgili olarak da her türlü kaldırılmasını istediğiniz içerikleri ortadan kaldırabilirsiniz. Kimi zaman sizi ilgilendiren sitelerde ki bilgilerinde kaldırılmasını artık kolay yoldan sağlamak mümkün hale gelmiştir. Google Üzerinden Bilgileri Nasıl Silebilirim? Diye düşünüyorsanız artık vakit kaybı yapmadan bir an önce Distile ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede arama motorlarından da kısa süre içerisinde görmek istemediğiniz bilgiler en hızlı şekilde kaldırılmış olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir