Google üzerinden görsel kaldırma ve kaldırtma

Google üzerinden görsel kaldırma ve kaldırtma

Google üzerinden görsel kaldırma ve kaldırtma

Bir arama motoru yazılımı olan ve çoğu internet kullanıcısının gözdesi olan Google üzerinde kendi paylaşımlarımız veya başkaları tarafından paylaşılan içerikler bir süre sonra bizi rahatsız edebilir. Kişilik haklarına bir saldırı oluşturabilen bu içerikler, telif haklarını ihlal edebilir veya özel yaşamımızı gözler önüne serebilir. Google üzerinde farklı türde içerikler görüntülenebilir. Bu içerikler arasında önemli bir yere sahip olan görsellerin arama sonuçlarından kaldırılması, internet kullanıcılarının sıkça sorduğu ve çözüm aradığı konulardan biridir. Google’dan bilgi kaldırmak çoğu zaman bir internet kullanıcısı için oldukça zorlu bir süreç haline gelebilir. Tek başına Google’dan resim kaldırmak yeterli gelmeyebilir ve yayınlanan içeriklerin barındırıldığı internet kaynaklarına müdahale etmek gerekebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google şirketi bazı bilgiler konusunda hassasiyet göstermektedir. Google Support üzerinden kaldırılması nispeten kolay olan içeriklerin başında, imzalar, kredi kartı bilgileri, banka hesap bilgileri, müstehcen görüntüler ve kimlik bilgileri gelir. Bunların dışında olan bazı bilgilerin kaldırılıp kaldırılmayacağı net bir konu değildir. Arama motorları kendi kural ve politikalarını uygulamaktadır. Özellikle bulundukları ülkelerin internet kanunları, arama motorlarının politikasını belirlemekte önemli bir etkendir. İnternet sitelerinden veya Google’dan resim kaldırtmak için teknik ve hukuki deneyime sahip bir dijital danışmanlık kuruluşundan yardım almanız gerekebilir.

Distile Danışmanlık Google’dan Görsel Kaldırma Çalışmaları

Ülkemizde, 2010 yılından bu yana online itibar koruma hizmetleri veren Distile Danışmanlık ile Google’da yer alan bilgileri silme konusunda önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Yalnızca konusunda uzman kişiler tarafından yapılabilecek internetten bilgi silme çalışmaları sizin itibarınızı önemli ölçüde koruyacaktır.

 

 

 

  • Google üzerinden görsel kaldırma ve kaldırtmaYalnızca bir internet sitesinden resim veya görsel silmeden ibaret olmayan “distilasyon” hizmetlerimiz, tüm kaynakları tarayacak, uluslar arası hukuk ağını kullanacak ve size düzenli olarak rapor sunacaktır.
  • İnternet kullanıcılarının yaptığı aramalarda olumsuz içeriklerinizle karşılaşmasını istemiyorsanız ayrıcalıklı hizmetlerimizden siz de rahatlıkla yararlanabilirsiniz.
  • Distile Danışmanlık ekibimiz olumsuz içerikleri internetten kaldırıp, yerine olumlu içerikler koyarak maddi ve manevi kazancınızı arttıracaktır.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir