Google Üzerinden Haberleri Sildirmek

Google Üzerinden Haberleri Sildirmek

Google Üzerinden Haberleri Sildirmek

Dünya üzerinde ki yüzbinlerce internet kullanıcısı genel olarak Google arama motorunu kullanmaktadır. Araştırma yaparken konu ile alakalı en detaylı ve güncel bilgilere Google üzerinden erişim sağlayabilmekteyiz. Google arama motorunu kullanırken yararlı birçok bilgiyle karşılaşabildiğimiz gibi kullanıcıları rahatsız edebilecek haberler ile de karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcılar bu kötü içerikli haberleri Google üzerinden kaldırmak istemektedirler. Fakat Google üzerinden haberleri sildirme konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler uzman bir ekibe ihtiyaç duyabilmektedirler.

Google Üzerinden Haberleri SildirmekGoogle Üzerinden Haberleri Sildirme İşlemi

Google üzerinde yaptığınız araştırmalara dair karşınıza sadece haberler çıkmamaktadır. Konuya dair fotoğraflar, videolar, resimler, müzikler veya farklı resimler kullanıcılara sunulmaktadır. Buna bağlı olarak Google üzerinden kaldırmak istediğiniz habere dair haberin yer aldığı tüm siteler ile ilgili detaylı bir çalışma başlatmak gerekmektedir. Bu konuda kullanıcılar bilgi yetersizliğinden dolayı zorluk çektikleri için profesyonel bir kadroya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu konuda Distile yardımınıza koşmaktadır. Distile ekibi internete dair yaşamış olduğunuz tüm sorunların kısa sürede çözüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız dile getirdiğiniz sıkıntılarınız için çalışmalar yaparak sorunlarınızın kısa sürede ortadan kalkmasını sağlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google üzerinden haber sildirme işlemi basit bir işlem değildir. Kendi çabalarınız doğrultusunda Google’ a başvuru yaparak uygunsuz bulduğunuz haberlerin kaldırılması noktasında talepte bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra distile.com ekibi uygunsuz bulduğunuz haberlerin bulunduğu sitelerden kaldırılması konusunda yasal çalışmalar başlatarak sizlere en faydalı şekilde yardımda bulunmaya çalışmaktadır. Kendi çabalarınız doğrultusunda herhangi bir aşama kaydedemediyseniz ve çabalarınız sonuç vermiyorsa vakit kaybetmeden konuya dair ekibimizden yardım alabilirsiniz. Distile.com üzerinde yer ala mail adresimiz veya telefon numaramız ile firmamız çalışanlarına kısa sürede ulaşım sağlayarak sorunlarınızı iletebilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerinin istek ve taleplerini en hızlı ve en kolay şekilde yerine getirmek için uğraş vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamız, müşterilerinin mağduriyeti giderme, internet üzerinde yaşamış oldukları sıkıntılara çözüm bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Sizlerde aktif bir internet kullanıcısıysanız ve internet üzerinde bazı sıkıntılar, kötü içerikli haberler ile karşılaşıyor fakat bunlara bir çözüm getiremiyorsanız deneyimli ekibimiz ile irtibata geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir