Google üzerinden sinema filmi kayıtlarını silme

Google üzerinden sinema filmi kayıtlarını silme

Google üzerinden sinema filmi kayıtlarını silme

Dünyanın en sık kullanılan arama motorlarından biri olan Google’da telif hakkı koruma için, konusunda deneyimli ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Eğer arama motoru sonuçlarında ve çeşitli sitelerde sinema film kayıtlarınız, videolarınız sizden izinsiz olarak yayınlanıyorsa, sizin adınıza teknik ve yasal süreçleri takip edecek olan Distile Danışmanlık, tüm telif hakkı sorunlarınızda yanınızda olacaktır. Google film silme, Google video silme çalışmalarını, kısa sürede yerine getiriyor, haklarınızı ihlal edenlerle mücadele ediyoruz. Bu yazımızda, internette izinsiz yayınlanana içeriklerle mücadele konusu ele alacağız ve internete telif hakkı konusunda dikkat edilmesi gereken kurallara bir göz atacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google üzerinden sinema filmi kayıtlarını silme

Google arama motoru sizlere internet üzerinde bulunan çeşitli web sitelerinin bilgilerini sıralamaktadır. Bu nedenle, internetten içerik kaldırma çalışmalarını arama motorlarından içerik kaldırma ve Google üzerinden içerik kaldırma olarak, iki adımda ele alıyoruz. Eğer istemediğiniz bilgiler arama sonuçlarında çıkıyorsa ve bu bilgilerin kaldırılması konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, ekibimiz sizler için arama motorlarından bilgi kaldırma işlemlerini yerine getirecektir. İnternette sizin bilgilerinizi izinsiz yayınlayan web siteleri varsa, ekibimiz bu sitelerle temasa geçecek ve gerektiğinde yasal süreçleri devreye sokacaktır.

İnternette hakkınızı çiğneyen bu tür girişimlerin önüne geçmek için, konusunda deneyimli ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Ekibimiz, internetten sinema kayıtlarını kaldırma da dahil olmak üzere, pek çok alanda sizlere yardımcı olacaktır. Bu çalışmaları kısaca özetlersek:

Televizyon gösterilerini internetten silme

Ses kayıtlarını internetten silme

İnternetten video silme

Sinema filmlerini internetten silme

Müzik eserlerini internetten silme

Resimleri internetten silme

İnternetten fotoğraf silme

İnternetten makale silme

Yorumları internetten silme

İnternetten yazılım silme

İnternetten program silme

İnternetten tiyatro eseri silme

İnternetten ders silme

Bilgisayar oyunlarını internetten silme

 

Kişilik haklarınıza zarar veren, kazancınızın önüne geçen ve itibarınızı lekeleyen her türlü içerik konusunda, Distile Danışmanlık uzman kadromuz sizin yanınızda olacaktır. 2010 yılından bu yana daha keyifli  ve kaliteli bir internet için çalışan kurumumuz, 300’den fazla projeyi başarı ile yerine getirmiştir. Binlerce içeriği internetten kaldıran Distile Danışmanlık hizmetlerinden siz de yararlanın.

İrtibat İçin:

+90 850 885 1012

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir