Google ve Yandex’e Dava Dosyası Göndermek

Google ve Yandex’e Dava Dosyası Göndermek

Google ve Yandex’e Dava Dosyası Göndermek

Arama motorları içinde en çok kullanılan ve kullanıcıların en çok tercih ettiği arama motorları Google ve Yandex’tir. Bu arama motorlarında pek çok kullanıcı merak ettiği her türlü bilgi ve içeriği araştırmaktadır. Arama motorlarında bazen olumlu içerikler görünürken bazen de olumsuz paylaşımların yer aldığı içerikler de görünebilmektedir. Bu durumda bu paylaşımların sahipleri bu durumdan doğal olarak rahatsız olmakta ve haklarında olumsuz içerik paylaşan kişi ya da kurumları dava etme hakkına sahiptir. Bu kişiler dava açtıktan sonra Google ve Yandex’e dava dosyası gönderme konusunda atılımda bulunabilirler. Bu konuda doğru bir yol izlemek için dava sahiplerinin bu konuda uzman desteği almaları yararlarına olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Firmamızdan Profesyonel Destek Sağlayabilirsiniz

Google ve Yandex’e Dava Dosyası Göndermek

Distilasyon Danışmanlık Merkezimiz sizlere olumsuz içeriklerinizin kaldırılması ve dava dosyalarını gönderme konusunda sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmaya çalışacaktır. Böylece firmamız aracılığıyla olumsuz içeriklerinizi paylaşan kişi ya da kurumları dava etme ve dava dosyanızı arama motorlarına gönderme konusunda bu konuda uzman destek sağlayabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla teknik donanımlı eğitim ile şekillendirilmiş kaliteli ve kapsamlı hizmet almanız mümkündür. Sizi ya da kurumunuzu karalayıcı tarzda içerik paylaşan kişileri nasıl dava etmeniz ve dava dosyalarınız ilgili yerlere doğru ve uygun bir biçimde göndermeniz konusunda firmamız size aradığınız teknik desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışacaktır.

Firmamızı Arayın

Olumsuz içeriklerinizin haber kaynaklarında daha fazla paylaşılıp hakkınızda olumsuz algı oluşturulmaması konusunda firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Olumsuz içerikler konusunda dava dosyanızı arama motorlarına gönderme konusunda destek almanız için bu konuda size uzman desteği sağlamak üzere firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Firmamız bu alanda size en iyi şekilde yardımcı olmak üzere gerekli teknik donanıma sahiptir. Firmamız aracılığıyla olumsuz haber niteliğinde her türlü içeriklerinizin kaynağı ve bu haberi yapan kişiler araştırılmakta ve yasal olarak işlemlerin yapılması yine firmamız aracılığıyla sağlanmaktadır. Firmamızdan bu alanda gerekli desteği almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim için
0850 885 10 12 numaralı telefondan bizleri arayabilir ve buradan bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir