Google’da fotoğrafımı nasıl silerim

Google’da fotoğrafımı nasıl silerim

Google’da fotoğrafımı nasıl silerim

Google, dünyanın en gelişmiş ve en çok kullanılan arama motoru hizmetini veren bir şirket olarak bünyesinde birçok uygulamayı barındırır. Hemen hemen her internet kullanıcısının istediği bilgilere ulaşması için tercih ettiği bir platform olan Google’da, elektronik posta, ofis uygulamaları, haritalar gibi pek çok özelliği bir arada bulabiliyoruz. Bu internet platformunun çok tercih ediliyor olması aynı zamanda istenmeyen içeriklerin kolayca görüntülenmesine neden olmaktadır. Görselleri, yazılı içerikleri ve videoları istatistiksel özelliklerine göre kolayca sıralayan arama motoru Google’dan içeriklerin silinmesi için dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

 

Google’da fotoğrafımı nasıl silerimGoogle, kullanıcılarına istenmeyen içerikleri silmek için bir destek aracı barındırmaktadır. Kişilik haklarınıza saldıran, üçüncü kişilerin ulaşmaması gereken ve özellikle hakaret içeren birçok bilgi, Google Support üzerinden başvuruyla kaldırılabilir. Kişisel bilgiler, banka hesapları gibi sizi maddi zarara uğratacak içerikler konusunda Google’ın özel bir hassasiyeti vardır. Tüm bunlara rağmen, Google’dan içeriklerin silinmesi her zaman mümkün olmamaktadır. Kaldırmak istediğiniz bilgi ve içeriklerin kaldırma kurallarına uygun olması, kanıtlanabilmesi veya en azından Google kullanım koşullarına uygun olması gerekir.

Google’dan içerik kaldırma talebinde bulunan internet kullanıcıları pek çok farklı nedenle bu işlemin yerine getirilmesini isteyebilir. Google’dan içerik kaldırma talepleri arasında öne çıkanlar şöyledir:

Google’dan fotoğraf kaldırma

Google’dan video kaldırma

Google’dan haber kaldırma

Google’dan kişisel bilgi kaldırma

Google arama sonuçlarından bilgi silme

Google’dan isim silme

Google görsellerden resim silme

Sahte hesapları Google’dan silme

Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri, Google arama motorlarının internet siteleri üzerindeki bilgileri sıraladığı gerçeğidir. Eğer, internet üzerinden fotoğraf kaldırmak istiyorsanız, hukuki girişiminizi öncelikle yayımcı site için yapabilirsiniz. İnternet sitelerinden kaldırılma aşamasından sonra hala Google üzerinde yer alan fotoğraflar için ayrı bir çalışma başlatabilirsiniz. Hukuki yollar üzerinden Google’dan fotoğraf silme işlemini yerine getiremiyorsanız, size bu konuda destek olacak ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Uluslar arası hukuki ağ yapılanmasına sahip Distile Danışmanlık, uzman bir teknik ekiple internet güvenliğinizi sağlamak için çalışmaktadır. Google’dan fotoğrafların silinmesi için teknik ve yasal çalışmalar yapan ekibimiz sayesinde fotoğrafları kalıcı olarak Google’dan kaldırma şansı bulabilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir