Google’da Görsel İçerik Arama Sonuçlarında Çıkan Fotoğraflar Nasıl Kaldırılır?

Google'da Görsel İçerik Arama Sonuçlarında Çıkan Fotoğraflar Nasıl Kaldırılır?

Google servislerinden şahsi bilgi ve içeriklerinizi kaldırma anlamında bir çabaya giriştiyseniz zorlu bir sürecin sizi beklediğinden emin olabilirsiniz. İster kendi iradenizle boş bulunup paylaşmış olun ister bir başkası sizi karalamak yada küçük düşürmek için paylaşmış olsun istenmeyen görsel içerik ile başınız dertte ise siz onu google’dan kendi çabanızla silseniz dahi arama sonuçlarında çıkmayı sürdürmesine engel olamayabilirsiniz.Google’dan kaldırılması ilgili web kaynaklarında durduğu sürece hiçbir şey ifade etmeyecektir.Peki bu duruma nasıl bir çözüm bulunabilir?Google Görsel İçerik arama sonuçlarında çıkan fotoğrafları kaldırma hadisesi en sağlıklı ve kesin biçimde nasıl gerçekleştirilebilir? İşte cevabı;

Google Görsel İçerik arama sonuçlarında çıkan fotoğrafları kaldırma konusuna kesin çözüm…

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

google-gorsel-icerik-silme

   Sitemiz Kesin Çözüm Önermez,Bulur Ve Uygular

Profesyonel destek almanız bu aşamada kritik bir önem arz edecektir. Zira kişisel gayretinizle geçici çözümler bulmanız durumdan tamamen kurtulduğunuz anlamına gelmeyecek ve ileriye dönük sorun yaratma potansiyeline sahip olmayı sürdürecektir. Sitemiz kesin çözüm vaadine asla ters düşmez,çözümü mümkün olan en kısa sürede bulur ve hayata geçirir.

Kalıcı Çözüm Garantisi

Sitemiz bulunan çözümün kalıcı bir çözüm olduğundan emin olur. Geriye hiçbir iz kalmaksızın kaldırılmasını sağlar. Sizin bu anlamdaki hassasiyetinizi zedeleyecek her türlü olasılığı ortadan kaldırır.

Google Görsel İçerik arama sonuçlarında çıkan fotoğrafları kaldırma mevzusu ile alakalı endişe duymadan yüzde yüz güvenli bir sonuç elde etmek istiyorsanız bize mutlaka ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir