Google’da hangi bilgileriniz çıksın istersiniz?

Google'da hangi bilgileriniz çıksın istersiniz?

GOOGLE’DA HANGİ BİLGİLERİNİZ ÇIKSIN İSTERSİNİZ?

Siz değerli takipçilerimize yepyeni hizmetlerimiz ile ilgili bilgi vermeden önce şu önemli soruyu sormak istiyoruz: Google’da hangi bilgileriniz çıksın istersiniz?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

1998 yılında kurulan ve günümüzde marka değeri olarak çok önemli bir konumda olan GOOGLE şirketinin dünyaca ünlü arama motoru milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Günümüzün en popüler arama motoru hale gelen Google Search özelliği içerisinde gezen internet kullanıcıları çeşitli bilgi ve içeriklere bu arama motorunu kullanarak ulaşıyor. Yapılan araştırmalar internet sitelerinin büyük çoğunluğuna URL adresini doğrudan yazmak yerine, aramalarla ulaşıldığını bize gösteriyor. Kısaca söylemek gerekirse sizinle ilgili her türlü bilgiye ulaşacak olan kullanıcıların Google arama motoru üzerinden bunu gerçekleştirdiğini bilmeniz gerekiyor.

Öyleyse, marka değerinizi, şirketinizi veya şahsınızı yansıtan bilgi, haber, yorum ve görsellerin içeriğini tesadüflere bırakmanız gerekiyor. Sizinle veya sektörünüzle ilgili aramalardaki içerikleri tesadüflere bıraktığınızda hedef kitlenizin olumsuz içeriklerden kolayca etkileneceğine dikkat edilmesi gerekiyor. İnternet dünyasında daha profesyonel bir şekilde yer almanın yolu Google veya çeşitli sosyal medya unsurları içinde kontrollü bir güce sahip olmaktır. İstemediğiniz haberleri silme, internetten video kaldırma, artık görünmesini istemediğiniz internet resimlerini silme veya yorumları kaldırma gibi hizmetleri alarak kendinizi veya markanızı etkin bir şekilde temsil edebilirsiniz.

google aramaları

Peki, içeriklerle ilgili başka neler yapılabilir?

  • Google’da ismimin çıkmasını istemiyorum, diyorsanız size bu ve benzeri hizmetleri sunan Distile Danışmanlık ekibiyle bağlantıya geçebilirsiniz. İsminizi, markanızı, telif haklarınızı ve bilgilerinizi korumak için profesyonel internet anlayışı ile bugün tanışabilirsiniz.
  • Google aramalarında çıkmak istemiyorum, diyenler yine distilasyon hizmetlerimizin ayrıcalığından yararlanabilirler. Eski bilgilerin kaldırılması, aramaların düzenlenmesi, sahte hesapların kapatılması gibi yeniliklerle dolu hizmetlerimiz internet üzerindeki imajınızı daha sağlam hale getirecektir.
  • Negatif haberlerin sizin itibarınızı zedelediğini düşünüyorsanız Google haberlerden haber silme hizmetiyle tanışabilirsiniz. Hakkınızdaki aramaları olduğu kadar haberleri de takip eden, düzenleyen ekibimiz itibarınıza gölge düşürecek haberleri takip eder ve gereken yasal adımları atar.

Google üzerindeki içerikleri düzenleme hizmetlerimizde sizinle ilgili olumsuz içerikleri alıyor ve onları olumlu içeriklere dönüştürüyoruz. Distile Danışmanlık hizmetlerini kullanan ayrıcalı müşterilerimizden olmak için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir