Google’da ismimin çıkmasını istemiyorum!

Google'da ismimin çıkmasını istemiyorum!

GOOGLE ARAMALARINDA GÖRÜNMEK İSTEMEYENLERE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Google’da ismimin çıkmasını istemiyorum veya hakkımda bazı bilgilerin görünmesini istemiyorum, diyenler genellikle bu konuda atılacak adımlar konusunda sıkıntı yaşıyorlar. İnternet üzerinde ve özellikle arama sonuçlarında yer almayı istememek sizin en doğal hakkınızdır. Çeşitli nedenlerle kendinizin, markanızın veya kuruluşunuzun itibarını korumak adına internet üzerindeki içeriklere müdahale edebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet kullanıcılarının bilgiye en kolay şekilde ulaştığı ortamların başında Google platformu gelmektedir.  Haberlerin, resimlerin, videoların ve yorumların kolayca ulaşılabilir olmasını sağlayan bu platform çeşitli internet sitelerinin sonuçlarını göstermektedir. Eğer isminizi veya resim gibi bilgilerinizi sizden izinsiz veya kötü maksatlı kullanan siteler varsa, bunların kaldırılması için uzman bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. İnternetten haber kaldırma, internetten video kaldırma veya internetten resim kaldırma gibi işlemleriniz için internet kurallarını iyi bilen bir ekiple çalışmalısınız.

Google aramalarında çıkmak istemiyorum, diyenler için isminizin yer aldığı sitelerle bağlantıya geçecek ve kısa sürede sonuca gidecek olan Distile Danışmanlık 2010 yılından bu güne uzanan bir başarı grafiğine sahiptir. Üzerinde çalıştığımız tüm projelerimizi profesyonel bir şekilde yerine getiriyor, internet üzerinde itibar koruma hizmetleri veriyoruz. Google gibi önemli platformlarda sizi korumak için çalışan ekibimizle taleplerinize uygun hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Hizmet alanlarımızın geniş yelpazesi içerisinde hesaplarım Google’da çıkmasın diyenler için çeşitli çözümler üretiyoruz. Hesap güvenliğiniz ve görünümü ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun yanında internet kullanıcıların başını ağrıtan sahte hesapların kapatılması için özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

internette-medya-iletisimi

Markanızın, kuruluşunuzun veya şahsınızın itibarını internet üzerinde güçlü kılmak için olumsuz içeriklerle mücadele esas işimiz. İnternette algı yönetimi çalışmalarımız sayesinde sizinle ilgili olumsuz verileri eliyor, yerine sizinle ilgili görünmesini istediğiniz içerikler koyuyoruz. Başarınızı arttıran bu tür çalışmaların yanında telif haklarınızı koruma alanında sizi yalnız bırakmıyoruz.

Yeni nesil sosyal medya danışmanlığı ayrıcalığını yaşamak için Distile Danışmanlık ekibiyle hemen bugün çalışmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmet seçeneklerimizi öğrenmek için bizi  +90 850 885 1012 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir