www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google'da İstenmeyen Linkin Kaldırılması | Distile

Google’da İstenmeyen Linkin Kaldırılması

İNTERNETTE İSTENMEYEN İÇERİKLERE ÇÖZÜM

İnternet ortamı, teknolojinin gelişmesi ve kullanıcılarının artması ile hemen herkesin ziyaret ettiği bir ortam haline gelmiştir. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte, çeşitli sosyal ağlarda veya sitelerde oluşturduğunuz profiller anında arama motorlarına düşmektedir. Veya kendinizin veya bir başkasının sizinle ilgili bulunmuş olduğu paylaşımlar, sahte hesaplar gibi durumlar artmaktadır. Bu tip durumlardan rahatsızlık duyduğunuzda veya Google’dan istenmeyen linkin kaldırılması hususunda profesyonel hizmet vermektedir.

google-içerik-kaldirma

Online Saygınlık

Kişisel veya firma bilgileri, özetleri ve nasıl göründükleri genellikle internet ortamında araştırılmaktadır. Kişisel veya ticari bilgilerin herkes tarafından ulaşılabilir olması, doğru ve sağlıklı bilgilerin bulunmasında önem arz etmektedir. İnternet ortamında bulunan profilleri blog sayfaları, fotoğraf, video içerikleri veya bunlara yapılan yorumlarınız gibi durumlarda kendinizi bir bakıma internet ortamında tanıtmış olursunuz. Bilindiği üzere, bir başka kişi veya kuruluş hakkında bilgi alınmak istendiğinde ilk adres internet ortamı oluyor. Bu sebeple, sanal ortamda bulunan yorumlarınızın, profillerinizin gibi alanlar itibarınızı korumakta büyük önem taşıyor. Bu uygulamaların kontrolü ve online itibarınızın korunması için sunduğu profesyonel hizmet ile sizi memnun kılan bir web sitesidir. Google’da istenmeyen linkin kaldırılması veya herhangi arama motorunda istenmeyen link hakkındaki talebinizi sonuca götürmektedir. Kendi bilginiz dâhilinde olan paylaşımlar veya yorumlar dışında başkalarının sizin hakkında yayınladığı bilgilere de çözüm sunmaktadır.

online-sayginlik

İnternetten İçerik Kaldırma

Şahsi veya şirket olarak Google’da istenmeyen linkin kaldırılması ve tüm arama motorlarında geçerli olan bu profesyonel desteği ile istenmeyen tüm içeriklerin internetten kaldırılmasını sağlamaktadır. Hakkınızda isteğiniz dâhilinde veya dâhilinde olmayan her türlü içeriği profesyonel ekibi ile en kısa sürede kaldırmaktadır. Online itibarınızı korumanın önemli olduğu bu teknoloji döneminde, itibarınızı korumaya yönelik kaliteli hizmet sunan tek adrestir.

 Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...