Google’da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır?

Google’da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır?

Google’da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır?

Dünya üzerinde kullanıcıların en çok tercih ettiği arama motoru Google’ dır. Chrome tarayıcı ve Google kullanıcılarına çok sayıda özellik ve uygulama sunmaktadır. Google’ ın kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerden biri de Google otomatik tamamlama özelliğidir. Arama motoruna araştırma yapacağınız konuya dair gereken kelimeyi yazmaya başlarken size yardımcı olabilecek arama tahminleri karşınıza çıkmaya başlar. Bu tahminler sizin daha önceden yapmış olduğunuz aramalar sonucu veya konumunuz itibari ile çevrenizde ki kişilerin yapmış olduğu aramalar sonucunda çıkmaktadır.

Google otomatik tamamlama özelliğinin temel aldığı önemli bir özelliği ise popüler internet aramalarıdır. İnternet üzerinde öne çıkan haberler, en çok tıklananlar şeklinde baz alır. Google otomatik tamamlama özelliğini kullanmak istemeyen bazı kullanıcılar olabilir. Bu durumda kullanıcılar Ayarlar kısmından otomatik tamamlama özelliğinde ki popüler haberleri kaldırabilirler. Fakat Google arama motorunda tahmin işlevi devamlılığını sürdürmek zorundadır. Sizi rahatsız edecek ve itibarınızı zedeleyecek tahminlerin kaldırılması için Google ile iletişime geçmek gerekebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google’da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır?Otomatik Tamamlama İçeriklerinin Kaldırılması

Google’ da otomatik tamamlama işleminin silinmesi ve kaldırılması konusunda Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Otomatik tamamlama önerileri arasında yer alan sizi rahatsız edecek veya uygun olmayan içeriklerin kaldırılması en uygun olanıdır. Bunun için Distile Danışmanlık ekibi kullanmak istemediğiniz otomatik tamamlama işlevinin kaldırılması konusunda sizlere yardımcı olur.

2010 yılından bu yana bu sektörde hizmet veren firmamız bünyesinde aktif olarak çalışma gösteren profesyonel ekibi ile tüm işlemlerin başarılı bir sonuca ulaşmasını sağlamıştır. İnternet üzerinden her türlü içeriğin kaldırılması, silinmesi konusunda tecrübe edinmiş olan firmamız Google otomatik tamamlama işlevinin de kaldırılması konusunda ki tecrübelerini kullanarak en kısa sürede işleminizi gerçekleştirmektedir. Otomatik tamamlama içeriklerinin kaldırılması, Google otomatik tamamlamayı silmek veya kaldırtmak için +90 850 885 10 12 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgi edinmek için distile.com.tr adresine girerek hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamızdan yardım almak istediğinizde kaldırılmasını istediğiniz içerikler hakkında teklif formumuzu almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir