www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Google'da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır | Distile

Google’da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır?

Google’da Otomatik Tamamlama Nasıl Silinir ve Kaldırtılır?

Dünya üzerinde kullanıcıların en çok tercih ettiği arama motoru Google’ dır. Chrome tarayıcı ve Google kullanıcılarına çok sayıda özellik ve uygulama sunmaktadır. Google’ ın kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerden biri de Google otomatik tamamlama özelliğidir. Arama motoruna araştırma yapacağınız konuya dair gereken kelimeyi yazmaya başlarken size yardımcı olabilecek arama tahminleri karşınıza çıkmaya başlar. Bu tahminler sizin daha önceden yapmış olduğunuz aramalar sonucu veya konumunuz itibari ile çevrenizde ki kişilerin yapmış olduğu aramalar sonucunda çıkmaktadır.

Google otomatik tamamlama özelliğinin temel aldığı önemli bir özelliği ise popüler internet aramalarıdır. İnternet üzerinde öne çıkan haberler, en çok tıklananlar şeklinde baz alır. Google otomatik tamamlama özelliğini kullanmak istemeyen bazı kullanıcılar olabilir. Bu durumda kullanıcılar Ayarlar kısmından otomatik tamamlama özelliğinde ki popüler haberleri kaldırabilirler. Fakat Google arama motorunda tahmin işlevi devamlılığını sürdürmek zorundadır. Sizi rahatsız edecek ve itibarınızı zedeleyecek tahminlerin kaldırılması için Google ile iletişime geçmek gerekebilir.

Otomatik Tamamlama İçeriklerinin Kaldırılması

Google’ da otomatik tamamlama işleminin silinmesi ve kaldırılması konusunda Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Otomatik tamamlama önerileri arasında yer alan sizi rahatsız edecek veya uygun olmayan içeriklerin kaldırılması en uygun olanıdır. Bunun için Distile Danışmanlık ekibi kullanmak istemediğiniz otomatik tamamlama işlevinin kaldırılması konusunda sizlere yardımcı olur.

2010 yılından bu yana bu sektörde hizmet veren firmamız bünyesinde aktif olarak çalışma gösteren profesyonel ekibi ile tüm işlemlerin başarılı bir sonuca ulaşmasını sağlamıştır. İnternet üzerinden her türlü içeriğin kaldırılması, silinmesi konusunda tecrübe edinmiş olan firmamız Google otomatik tamamlama işlevinin de kaldırılması konusunda ki tecrübelerini kullanarak en kısa sürede işleminizi gerçekleştirmektedir. Otomatik tamamlama içeriklerinin kaldırılması, Google otomatik tamamlamayı silmek veya kaldırtmak için +90 850 885 10 12 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgi edinmek için distile.com.tr adresine girerek hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamızdan yardım almak istediğinizde kaldırılmasını istediğiniz içerikler hakkında teklif formumuzu almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniBizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...