Google’daki İstenmeyen İçerikleri 10 Gün İçinde Kaldırıyoruz

Google’daki İstenmeyen İçerikleri 10 Gün İçinde Kaldırıyoruz

Her şirketin tarihçesine bakıldığında olumsuz özellikler görülebilir. Vakti zamanında yapılmış ve doğruluğu bile kesinlik kazanmayan olumsuz haberler ile gündeme gelmiş olabilir. Bir personelin bireysel hatası sebebiyle uluslararası bir proje sekteye uğramış ve sektörel saygınlık zedelenmiş ya da kaybedilmiş de olabilir. Bu tip durumlar şirketlerin geçmişlerinden çıkartamayacaklarını sandıkları lekelerdir. Her ne kadar silinmiş de olsa Google aramalarında eski veri kalıntılarından dolayı, thumbnails adı verilen birtakım resimler bu tip durumları hatırlatabilme kapasitesine sahiptir. Firmamızın etkili bağlantıları ile birlikte bu olumsuz kimlikten kurtulabilmeniz içi Google’daki İstenmeyen İçerikleri 10 Gün İçinde Kaldırıyoruz.

googledan-icerik-kaldirma

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Firmanız ile ilgili resmi ya da veriyi koyan kişi ya da kurum ile görüşülerek, anlaşılamaz ise hukuki süreçler başlatılarak güncelliği devam etmeyen ve yıllar öncesinde kalan bir bilginin şirket içi anlaşmalarınızı, satış politikanızı ve geleceğe yönelik adımlarınızı etkilememesi için bağlantılarımızı kullanıyoruz. Google’daki İstenmeyen İçerikleri 10 Gün İçinde Kaldırıyoruz diyerek sadece sizi bu içeriklerden kurtarmakla kalmayıp, hali hazırda olan saygınlığınızın tekrar bozulma ihtimalini de tamamen yok ediyoruz. Bir çınar gibi yükselen şirketinizin bu tip uydurma ya da şimdilerde en ufak bir ilginizin bulunmadığı konular ile başının ağrımasını engelleyerek, rahat ve moralli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Distile-logo

Firma olarak vizyonal bakış açınızın zarar görmesini engellemek adına Google’daki İstenmeyen İçerikleri 10 Gün İçinde Kaldırıyoruz sistemimize başvurarak siz de bu etkili dokunuştan faydalanabilir, içinizin geleceğe yönelik rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir