Google’dan bilgi kaldırma ile ilgili bilmedikleriniz

Google’dan bilgi kaldırma ile ilgili bilmedikleriniz

Google’dan bilgi kaldırma ile ilgili bilmedikleriniz

İnternet, dev bir veri dünyası olarak her saniye milyonlarca kullanıcının bilgiye kısa sürede ulaşmasını sağlıyor. Bu bilgilerin büyük bir kısmı ise arama motorları üzerinden görüntüleniyor. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları, geliştirdikleri yazılımlarla URL adreslerindeki bilgilerin görüntülenmesini sağlayan önemli araçlardır. Günümüzde pek çok internet kullanıcısının ulaşmak istediği URL adreslerine ve verilere bu arama motorları üzerinden ulaştığını biliyoruz. Arama motorlarıyla ilgili en sık gelen sorulardan biri ise arama sonuçlarından bilgi kaldırma işleminin mümkün olup olmadığı. Başta Google’dan bilgi silme olmak üzere, arama motorlarından nasıl bilgi silinir sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google ve diğer arama motorlarının optimizasyonları aslında istediğimiz bilgilere kısa yoldan ulaşmada çok büyük kolaylıklar sunuyor. Örneğin bir ürün hakkında bilgi edinmek istediğimizde o ürünle ilgili URL adreslerini bilmiyor ya da o ürünle ilgili resimler, haberler veya videolar görmek istiyorsak arama motoru kullanarak tüm bilgilere kısa sürede erişme şansı bulabiliyoruz. Peki, istemediğimiz bilgiler söz konusu olduğunda ne yapacağız? Google’dan bilgi silme konusunu iki şekilde ele almak gerekiyor. Bunlardan biri kendi yüklediğimiz verileri silmek, diğeri ise başkaları tarafından paylaşılan içerikleri silmek olacaktır.

Google’dan bilgi kaldırma ile ilgili bilmediklerinizKendi yüklediğimiz verileri daha sonra kaldırmak için yayın yaptığımız adreslerdeki hesaplara giriş yapmamız ve gizlilik başta olmak üzere birçok ayara göz atmamız yararlı olur. İnternette kendi yaptığınız paylaşımlarla ilgili sorun yaşıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha sonradan pişmanlık duyduğunuz veya size negatif yanıysan içeriklerle ilgili olarak ekibimiz interneti derinlemesine inceler ve verilerin kaldırılması veya internetten veri kurtarma çalışmaları yapar.

Başkalarının paylaştığı içerikler Google’da görüntüleniyor ve size maddi veya manevi zarar olarak dönüyorsa, yine Distile Danışmanlık çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Google’da sıralanan bilgilerin kaldırılması konusunda şirketin kendi kuralları vardır. Bu kurallara dâhil olmayan içerikleri kaldırmamaktadır. Bu durumda profesyonel danışmanlık ekibimiz size destek olarak içerikleri Google’dan kaldırma konusunda özel çalışmaları devreye sokar. Buna ek olarak Google’ın sıraladığı bilgilerin asıl kaynağı olan internet sitelerinden silinmesi için derin temizleme çalışmaları ekibimiz tarafından yerine getirilir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir