Google’dan fotoğraf kaldırılabilir mi

Google’dan fotoğraf kaldırılabilir mi

Google’dan fotoğraf kaldırılabilir mi?

Arama motoru denilince belki de ilk akla gelen platformlardan biri Google Arama Motorudur. Dünyanın en yaygın kullanım özelliklerine sahip olan Google, birçok alternatife sahip olsa da kullanıcılar tarafından tercih edilme oranı yüksek bir arama aracıdır. Kullanıcı dostu özellikleri, elektronik posta ve uygulamalarıyla dikkat çeken özelliklere sahip Google arama motoru, sıraladığı bilgileri belirli bir yazılım üzerinden gerçekleştirir. Veri tabanındaki sayfaları arama kelimeleriyle birbirine bağlayarak önümüze seren Google, tüm bu işlemleri otomatik olarak yerine getirir. Bundan dolayı, sıralanan bilgilerden hangilerinin özel hayatı ihlal edeceği, çalıntı resimlerimizin görülüp görülmediği veya iftira içeren içeriklerin olup olmadığı sistem tarafından denetlenmez.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google arama motorunda itibarımıza gölge düşüren içerikler varsa, bununla ilgili bizim harekete geçmemiz gerekir. Özellikle Google’dan fotoğraf kaldırma ihtiyacı duyuyorsak bu konuda yapabileceğimiz birkaç şey söz konusudur.

Google’a Fotoğraf Kaldırma Başvurusu Yapmak

İçeriklerin kaldırılma taleplerinizi Google Support üzerinde yer alan formları doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Google, içerikleri kaldırmada belirli kriterler sunmaktadır. Eğer bu içerikler belirtilen kriterlere uymuyorsa aramalardan kaldırılmayacaktır. Google, bizleri bir arama motoru hizmeti sunduğu ve görsellerin asıl yayınlanan internet sitelerinden kaldırılması gerektiği konusunda uyarmaktadır. Çeşitli hukuki ve teknik çalışmalarla, resimlerin internet sitelerinden kaldırılması için adli makamlara başvurabilirsiniz.

 

 

Google’dan fotoğraf kaldırılabilir miGoogle’dan Fotoğraf Kaldırtmada Profesyonel Destek Almak

İnternet sitelerinden ve Google arama motorundan fotoğraf silme talepleriniz hakkında uzman bir desteğe ihtiyacınız varsa Distile Danışmanlık hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Distile Danışmanlık, ayrıcalıklı içerik kaldırma işlemleriyle fotoğraflarınızın bulunduğu tüm ortamlardan kaldırılması için teknik ve hukuki çalışmalar yürütür. Böylece içerikler tüm kaynaklarından kaldırılır ve geri gelme olasılığı minimuma indirilir. İnternetten içerik kaldırma çalışmalarının çok boyutlu ele alınması gereken bir konu olduğunu unutmamak gerekir. Fotoğraflar farklı internet sitelerine yayılabilir ve tek bir kaynaktan kaldırılması yeterli gelmeyebilir. Bunun için profesyonel çalışmalarımızın uygulanması gerekir. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir